2017 می 22

اعتماد به نفس آمریکا به ساختگی: EUR / USD 1.16، بازارهای ایالات متحده رو به سقوط 10٪


اول، یک بررسی از پیش بینی هفته گذشته:

کارشناسان و تجزیه و تحلیل فنی پیش بینی کردند سیاستمداران شکل دادن به واقعیت و هفته گذشته این بسیار روشن ساخته شده است. چند روز گذشته به جهان با رسوایی های مربوط به دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا "ارائه" شد. این شلیک رئیس اف بی آی جیمز کامی، بحث مربوط اطراف انتقال ممکن است با اطلاعات محرمانه توسط مغلوب ساختن پیشی جستن به دیپلمات های روسی، و شایعات پس از آن از استیضاح ممکن مغلوب ساختن پیشی جستن بود ...

همه این منجر به تضعیف شدید ارزش دلار و سقوط بازار سهام ایالات متحده است. می گویند که، با توجه به بلومبرگ، طی چند روز گذشته، بازرگانان از 500 جهان لیست ثروتمندترین افراد فقیر 35 میلیارد $ شد

 • ضرر و زیان بزرگ توسط کسانی هست که اعتقاد دارند که دلار افزایش یابد و موقعیت های کوتاه مدت در این جفت ارز EUR / USD برگزار مواجه بوده است. شروع در 11 مه، این جفت ارز یک گیج کننده برخاست تقریبا 375 امتیاز، همه بدون هیچ گونه اصلاح و یا تک به تک. تنها در پنج شنبه 18 ماه مه بود، که آن را به پایین رفتن "خرس" کوچکترین دلیلی برای امیدواری نیست. با این حال، هنوز هم اقدام به پرواز 135 امتیاز و دوره پنج روزه در 1.1207 تکمیل است .
 • همانطور که برای GBP / USD، این جفت رفتار بسیار با آرامش بیشتری نسبت به ارز واحد اروپایی. رشد جفت تنها 160 امتیاز، که به طور کامل به چارچوب هفتگی خود متناسب تشکیل شده است. این رشد 30 درصد از کارشناسان و شاخص روند و اصرار داشت که باید آن را در سطح 1.3000 غلبه بر پیش بینی شده بود. این در واقع به پایان رسید تا اتفاق افتد - جفت جلسه هفته در 1.3035 به پایان رسید.
 • در حالی که جزایر بریتانیا سونامی که از آمریکا آمد و تشکیل پدید آمده، تاب آورده اند، دیگری مجموعه ای از جزایر دور به شرق - ژاپن - تجربه موج بسیار بزرگتر: USD / JPY در مورد 360 امتیاز از دست داد. حتی اگر در پایان هفته بالا رفتن بازار گاو به مدیریت در پشت پنجه در مورد 100 امتیاز، این جفت ارز با این حال نورد تماس به منطقه که در آن در اواخر ماه مارس و اوایل آوریل سال جاری بود.
 • همه می دانند که USD / CHF اغلب آینه نوسانات EUR / USD است. این  زمان اتفاق افتاده و همچنین، با این تفاوت که، بر خلاف پول اروپا، فرانک سوئیس می کرد، خود هر گونه اصلاحات اجازه نمی دهد و به طور مداوم رشد این هفته، پس از حدود 285 امتیاز از دلار آمریکا به دست آورد.

 

پیش بینی برای هفته آینده:

شانس بسیار بالا است که در هفته های آینده حرکت ارزها عمده خواهد شد نه تنها توسط تجزیه و تحلیل فنی، اما نیروهای بنیادین سیاست و اقتصاد جهانی تعیین شده است. به همین دلیل این بار ما در پیش بینی نه با شاخص ها و نمودار داده شده متمرکز است، اما توسط کارشناسان از تعدادی از بانک های پیشرو در جهان و شرکت های کارگزاری به شرح زیر است.

 • روشن است که 100٪ شاخص روند نشان از رشد این جفت ارز EUR / USD. در همان زمان، یک سوم از اسیلاتورهای در H4 و D1 سیگنال که آن را اشباع خرید است. تقریبا 70٪ از تحلیلگران با آنها موافق، در انتظار جفت به بازگشت به حداقل سطح 1.1080. همانطور که برای پیش بینی میان مدت، در اینجا 80 درصد از تحلیلگران انتظار جفت را به سقوط به 1.0600-1.0670 منطقه دارند.
  با این حال، یکی دیگر از نقطه  نظر نیز وجود دارد  . برای مثال، کارشناسان از بانک بزرگ فرانسه اعتباری Agricole بر این باورند که یورو کم ارزش است شانس زیادی برای رو به رشد تا زمانی که به نقل از افزایش EUR / USD به 1.15-1.16 و.
  این تحلیلگران توسط متخصصان از بریج همکاران، یکی از بزرگترین صندوق های تامینی جهان را بازتاب داد. آنها نشان می دهد که در صورت استیضاح دانلد ترامپ، احتمال که در حال حاضر در 50٪ قیمت، سهام شرکت های پیشرو آمریکا ممکن است بیش از 10 درصد افت مواجه باشد.
 • همانطور که برای آینده GBP / USD، پیش بینی تحلیلگران به نظر می رسد مثل این: حدود 25 درصد از کارشناسان بر این باورند که این جفت ارز قادر به افزایش و دست آوردن جای پایی بالا 1.3170 خواهد بود. اکثر کارشناسان (75٪)، با این حال، تمایل به این دیدگاه که جفت باید به 1.2365-1.2570 بیش از چند هفته آینده بازگشت.
 • USD / JPY. با توجه به رفتار این جفت ارز در هفته آینده، 80 درصد از کارشناسان، همراه با تجزیه و تحلیل گرافیکی در H4، انتظار می رود این جفت به فرود به حمایت در 110.00 منطقه و حرکت بیشتر در کانال جانبی 110.00-111.60. با این حال، اگر شما پیش بینی گسترش توسط دو یا سه ماه، عکس شیفت به طور کامل به مخالف است. در این زمان افق، بسیاری از تحلیلگران (65٪) بر این باورند که این جفت ارز باید به یک روند صعودی بازگشت و یک بار دیگر عجله برای حمله ارتفاع 115.50 باشد.
 • آخرینجفت ارز بررسی ما USD / CHF است. نظر کارشناس در اینجا به شرح زیر تقسیم می شود 60٪ بر این باورند که این جفت ارز ادامه خواهد داد به سقوط و رسیدن به انتهای محلی در 0.9650؛ 40٪ باقی مانده توسط این واقعیت است که این جفت ارز در حال حاضر در مرز زیرین و در میان مدت پایین کانال، که در روزهای اولیه از ژانویه 2016 آغاز شد و به وضوح قابل مشاهده بر روی نمودار D1 و W1 هدایت می شود. این را می دهد دلیلی برای انتظار این جفت ارز به نوبه خود و دوباره بجای اول برگشتن به خط وسط کانال در منطقه 0.9900 و سپس به مرز بالایی آن در 1.0000. لازم به ذکر است که، در میان مدت، حدود 70 درصد از کارشناسان با این دیدگاه از حوادث است. با این حال، ما در آغاز از پیش بینی نوشت، خیلی چیزها به چگونگی تنگ رابطه بین دونالد ترامپ و کنگره آمریکا خواهد شد در واقع به اثبات می شود بستگی دارد.

پیش بینی فارکس برای EURUSD، GBPUSD، USDJPY و USDCHF به مدت 22 - 2017 مه 261

 

روم بوتکو، NordFX


« تحلیل و اخبار بازار
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید