شرایط این اخطاریه هم بر مشتریان قبلی و هم بر مشتریان فعلی اعمال می گردد.

اطلاعات شخصی  
وقتی برای افتتاح یا حفظ یک حساب فعال در Nord FX درخواست می دهید، ما اطلاعات شخصی درباره شما را برای مقاصد تجاری از قبیل ارزیابی نیازهای مالی شما، پردازش درخواست ها و تراکنش های شما، اطلاع رسانی درباره محصولات و خدماتی که ممکن است مورد علاقه شما واقع شوند و ارائه خدمات مشتریان جمع آوری می کنیم. از جمله این اطلاعات عبارتند از:
- اطلاعات درخواست: اطلاعاتی که در چارچوب فرم های درخواست یا سایر فرم ها در اختیار ما قرار می دهید، مانند نام، آدرس، تاریخ تولد، شغل، دارایی و درآمد؛
- اطلاعات تراکنش: اطلاعات مربوط به ترکنش هایی که با ما وم همکاران فروش ما انجام می دهید و همینطور اطلاعات مربوط به مکاتبات ما و شما. از این میان می توان به موجودی حساب، فعالیت معاملاتی، سوالات شما و پاسخ های ما اشاره کرد؛
- اطلاعات تایید هویت: اطلاعات ضروری برای تایید هویت شما مانند پاسپورت یا گواهینامه رانندگی. این قبیل موارد اطلاعات سوء پیشینه مربوط به شما که از اسناد عمومی یا سایر نهادهای غیر همکار با Nord FX را نیز شامل می شوند.

آشنایی با کوکی ها 
کوکی ها فایل های کوچک حاوی اطلاعاتی هستند که وب سایت از آنها برای رهگیری بازدیدکنندگان استفاده می کند. Nord FX می تواند کوکی ها را بر روی کامپیوتر شما قرار داده و به آنها دسترسی پیدا کند و به این ترتیب ما متوجه خواهیم شد کدام تبلیغات و آگهی ها کاربران را به وب سایت ما کشانیده اند. Nord FX یا هر کدام از بخش های آن می توانند کوکی هایی در ارتباط با محصولات و خدمات Nord FX جهت رهگیری فعالیت های شما بر روی وب سایت ما مورد استفاده قرار دهند. چنین اطلاعاتی که ما جمع آوری کرده و به اشتراک می گذاریم، بی نام و به لحاظ هویتی غیرقابل شناسایی باقی خواهند ماند.

فناوری امنیتی 
Nord FX از فناوری رمزگذاری (Secure Socket Layer (SSL برای محافظت از اطلاعات خاصی که ارائه می دهید استفاده می کند. این نوع فناوری از سرقت و استراق سمع اطلاعات شما حین ارسال به ما توسط هر شخصی به غیر از Nord FX محافظت می کند. ما نهایت تلاش خود را به عمل می آوریم تا اطمینان حاصل کنیم وب سایت های ما امنیت دارند و با استانداردهای صنعتی مطابقت می نمایند. همچنین، ما از ابزارهای امنیتی دیگری مانند فایروال ها، سیستم های تایید هویت (مانند کلمه رمز و شماره های شناسایی فردی) و مکانیسم های کنترل دسترسی برای کنترل دسترسی غیرمجاز به سیستم و دیتا استفاده می کنیم.

به اشتراک گذاری اطلاعات با همکاران فروش ما
ما می توانیم اطلاعات شخصی شما که در بالا شرح داده شد را تنها با مقاصد تجاری در اختیار شرکای خود قرار دهیم که شامل اما نه صرفا محدود به ارائه خدمات حساب های مشتری و اطلاع رسانی به مشتری در رابطه با محصولات و خدمات جدید یا کمک در فعالیت تجاری شرکت، همکاران فروش یا کارکنان آن و تنها مطابق با قوانین مربوطه می باشند. همکاران فروش ما می توانند شامل شرکت های تحت کنترل یا مالکیت ما و همینطور شرکت هایی که در سود مالکیتی شرکت ما سهمی هستند نیز باشند. اطلاعاتی که ما در اختیار همکاران فروش قرار می دهیم ممکن است هر کدام از اطلاعات فوق مانند نام، آدرس، اطلاعات حساب و معاملاتی شما را شامل گردند. همکاران فروش ما اطلاعات شما را تا همان اندازه ای که Nord FX مطابق با این خط مشی مراعات می کند، محرمانه نگه می دارند.

به اشتراک گذاری اطلاعات با شخص ثالث 
Nord FX اطلاعات شما را بجز در مواردی که در این خط مشی ذکر شده اند، در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد داد. موارد افشای شخص ثالث ممکن است شامل اطلاعات مربوط به شرکت های غیر-همکار فروش باشند که خدمات پشتیبانی برای حساب شما ارائه داده یا تراکنش های شما با Nord FX را تسهیل می نمایند و شرکت هایی که خدمات مشاوره حرفه ای، حقوقی یا حسابداری در اختیار Nord FX قرار می دهند را در بر گیرد. شرکت های غیر-همکار فروش که به Nord FX در ارائه خدمات به شما کمک می کنند موظفند محرمانگی و حریم خصوصی اطلاعات فوق را تا اندازه ای که آن را دریافت می کنند، نگه دارند و از اطلاعات شخصی شما تنها در زمینه ارائه این خدمات و فقط با اهدافی که Nord FX مشخص می کند، استفاده نمایند. همچنین ممکن است ما اطلاعات شخصی شما را با منظور انجام دستورات یا متعاقب رضایت اظهار شده شما افشا نماییم. ما به شما اطمینان می دهیم که Nord FX به هیچ وجه اطلاعات شما را به فروش نخواهد رساند.

افشای نظارتی 
تحت شرایطی محدود مطابق با یا مجاز بواسطه قوانین و مقررات مربوطه، ممکن است Nord FX اطلاعات شخصی شما را در اختیار اشخاص ثالث قرار دهد. برای مثال، ممکن است ما اطلاعات را به منظور همکاری با مراجع نظارتی و عوامل اجرایی قانون جهت مطابقت با احضاریه ها یا درخواست های رسمی و در مواردی که جهت محافظت از حقوق یا اموال شما ضرورت می یابد، افشا نماییم. بجز مواردی که در این خط مشی شرکت ارائه می شود، ما از اطلاعات شخصی شما با مقاصد دیگر استفاده نخواهیم کرد، مگر آنکه هنکام ارائه آن اطلاعات به ما نحوه استفاده از آن اطلاعات را برای شما بیان نماییم یا از شما اجازه این افشا را کسب نموده باشیم.

عدم تبعیت از خط مشی ما
الزامی برای شما در ارائه اطلاعات شخصی درخواستی ما وجود ندارد؛ با این حال، عدم ارائه اینلازم نیست که شما برای تامین هر یک از اطلاعات شخصی که ما درخواست می کنیم، با این حال ، عدم انجام این کار ممکن است منجر شود که ما نتوانیم برای باز کردن و یا حفظ حساب کاربری خود شوید و یا برای ارائه خدمات به شما است.

در حالی که ما را هر تلاش برای اطمینان حاصل شود که تمام اطلاعات را که درباره دقیق، کامل و به روز است، شما می توانید با ما، بطور قابل توجهی در این زمینه کمک کند با بی درنگ به ما اطلاع در صورتی که هر گونه تغییرات به اطلاعات شخصی شما وجود دارد.

اگر شما می خواهید برای تغییر / حذف اطلاعات شخصی شما و یا می خواهید به رد آن را ارائه شما باید ما را با پست الکترونیکی به support@nordfx.com پشتیبانی از مشتری و یا تماس با ما توسط تلفن، فکس و یا نامه پستی با استفاده از اطلاعات تماس زیر آگاه خواهد کرد.

اگر شما نمی خواهید به اطلاعات شخصی شما را فاش به وابستگان ما و یا اشخاص ثالث همانطور که در این سیاست شرح داده شده، لطفا با ما تماس بگیرید از طریق ایمیل : compliance@nordfx.com

دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید