جهت مشاهده کد امنیتی تصویر را فعال کنید
 • شرایط معاملاتی4
  • چگونه یک حساب آزمایشی (تمرینی) باز کنم؟

   حساب های آزمایشی رایگان هستند و تاریخ انقضا ندارند. با این حال، اگر حساب آزمایشی بیش از 14 روز غیرفعال باشد، حذف می شود. یک حساب آزمایشی را می توان به یکی از روش های زیر ثبت کرد:

   1. هنگامی که MetaTrader 4 یا MetaTrader 5 را تنظیم کرده و اجرا می کنید. فرم ثبت نام حساب آزمایشی هنگام اجرای اولیه پلتفرم معاملاتی ظاهر می شود. پس از تکمیل ثبت نام، جزئیات حساب آزمایشی بر روی صفحه ظاهر می شود. همچنین پیامی حاوی اطلاعات کاربری حساب را از طریق ایمیل داخلی در ترمینال معاملاتی دریافت می کنید. این پیام را می توان در زبانه «Mailbox» (صندوق پستی) صفحه «Terminal» (ترمینال) مشاهده کرد.
   2. در MetaTrader 4 و MetaTrader 5 در هر زمانی. فرم ثبت نام حساب آزمایشی را می توان با فرمان های «File» (فایل) - «Open an Account» (بازکردن حساب)، یا با راست کلیک بر روی «Accounts» (حساب ها) در صفحه «Navigator» (رهیاب) و انتخاب «Open an Account» در منو، باز کرد.
   3. حساب های آزمایشی МТ4 و МТ5 را در دفتر معامله گر یک حساب فعال نیز می توان ثبت کرد - در آنجا به ترتیب بر روی «Open MT4 Demo Account» یا «Open MetaTrader 5 Demo Account» کلیک کنید.
  • من رمز عبور حساب آزمایشی خود را فراموش کرده ام. چه کاری باید بکنم؟

   پس از ثبت حساب آزمایشی، اطلاعات کاربری MetaTrader از طریق ایمیل داخلی در ترمینال معاملاتی ارسال می شود. لطفاً بررسی کنید که نامه ثبت هنوز در صندوق پستی شما قرار دارد یا خیر (زبانه «Mailbox» در صفحه «Terminal»). اگر رمز عبور دیگر در آنجا نیست و آن را به خاطر نمی آورید، خیلی ساده می توانید یک حساب آزمایشی جدید باز کنید. رمزعبورهای حساب آزمایشی را نمی توان بازیابی کرد.

  • آیا مدرکی برای ثبت حساب لازم است؟

   هیچ مدرکی برای ثبت حساب لازم نیست. با این وجود، در بعضی موارد، ممکن است تأیید حساب لازم باشد که برای آن اسکن 2 مدرک ارائه می شود - کارت شناسایی عکس دار و مدرک سکونت، مطابق با مشخصات وارد شده در فرم ثبت نام حساب معاملاتی.

 • کابین معاملاتی3
  • چطور وارد کابین معاملاتی شوم؟

   دفتر معامله گر در آدرس https://account.nordfx.com قرار دارد یا اینکه می توانید از گزینه «Log in» (ورود) در گوشه بالا سمت راست وب سایت شرکت استفاده کنید. برای دسترسی به دفتر معامله گر، نام کاربری (شماره حساب) و رمزعبور معامله گر را وارد کنید.

  • چرا قادر به ورود به کابین معاملاتی نیستم؟
   • مطمئن شوید که هنگام ورود از رمزعبور معامله گر صحیح استفاده می کنید (به جای وارد کردن دستی رمزعبور، آن را از ایمیل ثبت نام، کپی و جاگذاری کنید).
   • حافظه پنهان مرورگر خویش را پاک کنید و دوباره وارد شوید، مراقب باشید رمزعبور را به درستی وارد کنید. از کلید ترکیبی Ctrl+Shift+Del برای پاک کردن حافظه پنهان مرورگر استفاده کنید.
   • اگر حساب بیش از 90 روز غیر فعال باشد، آرشیو می شود. آنگاه نمی توانید وارد دفتر معامله گر یا ترمینال معاملاتی شوید. هنگام تلاش برای دسترسی به دفتر معامله گر، یک پیام نشان داده می شود که این حساب آرشیو شده است و یک دکمه برای ارسال درخواست فعال سازی حساب ظاهر می شود.
  • در کجا می توانم اطلاعات حسابم را ببینم؟

   بخش «Personal Settings» (تنظیمات شخصی) دفتر معامله گر حاوی اطلاعات شخصی و پارامترهای اصلی حساب (مانده حساب، نوع حساب، اهرم اعتباری انتخابی) است. در آنجا می توانید انتخاب کنید در دفتر معامله گر یا در MT4 - وجوه را به کدام موجودی انتقال دهید. در غیر اینصورت، وجوه به طور خودکار به موجودی MT4 واریز می شوند.

   برای حفظ امنیت بیشتر، می توانید فهرستی از آدرس های IP را وارد کنید که از آن اجازه دسترسی به دفتر معامله گر داده شود. از یک جداساز برای وارد کردن آدرس های IP استفاده کنید - یک ویرگول، فاصله یا خط جدید.

 • واریز و برداشت3
  • چطور میتوانم وجه واریز کنم؟

   از طریق حواله بانکی، VISA و MasterCard، سامانه های پرداخت آنلاین (برای مثال Skrill، NETELLER، PayWeb، Payza و سایر موارد) یا یک سرویس مبادله آنلاین می توان به حساب معاملاتی وجه واریز کرد. برای واریز وجه، وارد دفتر معامله گر شوید، به «Financial Operations» (عملیات مالی) - «Funds Deposit» (واریز وجوه) بروید و یک سامانه پرداخت مناسب را انتخاب کرده و درخواستی ارسال کنید.

   توجه داشته باشید که اگر از کارت بانکی برای واریز وجه استفاده می کنید، کارت بانکی و حساب معاملاتی شما باید ابتدا تأیید شوند. تأیید حساب در بخش «Upload Documents» (آپلود مدارک) و تأیید کارت در بخش «VISA and MasterCard Verification» دفتر معامله گر انجام می شود.

   یخط مشی NordFX AML را می توان در آدرس زیر مشاهده کرد: http://ir.nordfx.com/aml-policy.html

  • من واریز وجه انجام دادم اما وجه واریز در مانده حساب من اعمال نشده است. چه کاری باید بکنم؟

   اگر واریز وجه انجام داده اید اما هرگز در موجودی ترمینال معاملاتی نشان داده نشده است، وارد دفتر معامله گر شوید و در »بخش Lost Transfer Notification (اعلان انتقال ناموفق)، با درج جزئیات انتقال یک اعلان ارسال نمایید. سپس، آن پول طی یک روز کاری به موجودی حساب شما واریز می شود. اگر این امر پس از یک روز کاری رخ نداد، برای اطلاع از جزئیات ایمیلی به اداره مالی به آدرس: finance@nordfx.com ارسال نمایید.

  • درخواست برداشت وجه طی چه مدت پردازش می شود؟

   تمامی درخواست های برداشت وجه به صورت روزانه از ساعت 9:00 تا 18:00 به وقت اروپای مرکزی پردازش خواهند شد. در روزهای آخر هفته و تعطیلات، برداشت صورت نخواهد گرفت. چنانچه درخواست برداشت بعد از ساعت 18:00 ارسال شود، پردازش آن در روز کاری بعد صورت خواهد گرفت.

   در صورت استفاده از سامانه های پرداخت آنلاین، وجوه دقیقاً پس از پردازش درخواست برداشت، به حساب شما واریز می شوند. انتقال وجه به کارت های بانکی VISA و MasterCard 5-6 روز کاری طول می کشد و انتقال بانکی به طور متوسط 3-5 روز به طول می انجامد.

 • آدرس فیزیکی1
  • 9th Floor, 907, Filinvest One Building, Northgate Cyberzone,
   Alabang Zapote Road corner Northgate Avenue,
   Filinvest, Alabang, Muntinlupa City, 1781, Philippines

تماس با Nordfx

Europe
+357-25030262
LATAM
+593-9-97-221410
Philippines
+63285381162
UAE
+971526727105
বাংলা Bāṇlā, English
+447458197795 
සිංහල, English
+441514570424
हिन्दी, English
+972559662836
چین
+86 108 4053677

farsi@nordfx.com   +44 2038688742 (Global Support)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید