شناسایی ریسک

سرمایه گذاری با ریسک بالا
سرمایه‌گذاری مارجینی در بازارهای مالی از جمله بازار فارکس، ارزهای دیجیتال، قراردادهای مابه‌التفاوت سهام و مانند این‌ها ریسک بسیار بالایی را به همراه دارد و می‌تواند برای همه‌ی سرمایه‌گذاران مناسب نباشد. اهرم بالا هم می‌تواند به ضرر شما باشد و هم به نفع‌تان. پیش از این که تصمیم بگیرید در بازارهای مالی معامله کنید، باید با دقت اهداف سرمایه‌گذاری، سطح تجربه و اشتهای ریسک‌تان را بسنجید. این احتمال وجود دارد که کل مبلغ سرمایه‌گذاری‌تان از دست برود. به همین دلیل، پولی که سرمایه‌گذاری می‌کنید باید به میزانی باشد که از دست رفتنش شما را به خطر نیاندازد. باید تمام ریسک‌هایی که با معامله در بازارهای مالی همراه است را بدانید و اگر شک دارید، از یک مشاور سرمایه‌گذاری مستقل کمک بخواهید.

Nord FX
هر نوع نظرات، اخبار، تحقیق، تحلیل ها، قیمت ها یا سایر اطلاعات موجود در این وب سایت به عنوان تفاسیر کلی بازار ارائه می شوند و مشاوره سرمایه گذاری را شامل نمی شوند. NordFX مسئولیتی در قبال هر نوع ضرر یا زیان، شامل اما نه صرفا محدود به از دست دادن سود ناشی از استفاده یا اتکای مستقیم یا غیرمستقیم به این دسته اطلاعات تقبل نمی نماید.

ریسک های معاملاتی اینترنتی
استفاده از یک سیستم اجرای معاملات مبتنی بر اینترنت با ریسک هایی از قبیل اما نه صرفا محدود به اشکال در عملکرد سخت افزار، نرم افزار و اتصال اینترنت همراه است. از آنجا که Nord FX بر قدرت سیگنال، دریافت یا هدایت آن از طریق اینترنت، تنظیم تجهیزات یا مناسب بودن اتصال آن کنترلی ندارد، ما نمی توانیم در قبال اشکالات ارتباطی، نوسانات یا تاخیرات در هنگام معاملات اینترنتی مسئولیتی تقبل نماییم. Nord FX از سیستم های پشتیبانی و طرح های احتیاطی برای به حداقل رساندن احتمال بروز اشکال در سیستم استفاده می کند و معامله از طریق تلفن نیز در دسترس می باشد.

صحت اطلاعات  
امکان تغییر محتوای این سایت در هر زمان و بدون اطلاع قبلی وجود دارد و صرفا با هدف کمک به معامله گران جهت اتخاذ تصمیمات سرمایه گذاری مستقل فراهم شده اند. Nord FX اقداماتی موجه برای اطمینان از صحت اطلاعات وب سایت به عمل آورده است، با این حال، صحت آنها را تضمین نمی کند و در قبال ضرر یا زیان ناشی از استفاده مستقیم یا غیر مستقیم محتوای وب سایت یا عدم توانایی شما در دسترسی به آن به سبب هر نوع تاخیر یا اشکال در انتقال یا دریافت هر نوع دستورالعمل یا اعلانات ارسال شده از طریق این وب سایت هیچ نوع مسئولیتی تقبل نمی کند.

انتشار
این وب سایت جهت توزیع یا استفاده توسط هر شخصی در هر کشوری که این انتشار یا استفاده با قوانین و مقررات محلی آن منافات داشته باشد، طراحی نشده است. هیچ کدام از خدمات یا ابزارهای مورد اشاره در این وب سایت برای شخص ساکن در کشوری که در آن ارائه این خدمات یا سرمایه گذاری ها در تضاد با قوانین و مقررات محلی آن است، ارائه نمی گردند. بررسی ضوابط و مطابقت با هر نوع قوانین و مقررات محلی که در رابطه با آنها مصداق دارد، به عهده بازدیدکنندگان این وب سایت است.

ریسک های بازار و معامله آنلاین 
سکوی معاملاتی، صفحه ورودی دستور پیشرفته و امکان رهگیری دستورات را فراهم می آورد. Nord FX نهایت تلاش خود را جهت تکمیل معامله شما در قیمت درخواستی به عمل خواهد آورد. معامله آنلاین، صرفنظر از راحتی و کارآیی آن، الزاما ریسک های مرتبط با معامله ارز را کاهش نمی دهد. تمامی مظنه های قیمت و معاملات تحت ضوابط و شرایط توافق نامه مشتری که از طریق این وب سایت قابل دسترس هستند، قرار دارند.

دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید