2016 دسامبر 14

ماشین حساب تریدر یک راه سریع و آسان برای محاسبه سود خود است

ماشین حساب آنلاین NordFX  معامله گر در تب " واقع  در  تنطیمات» (https://nordfxiran.com/do/calculator) و استفاده هم برای مبتدیان و معامله گران با تجربه باشد. شما می توانید فورا محاسبه قیمت یک نقطه با کمک آن را، یادگیری به اندازه یک گسترش و مبادله، و همچنین الزامات مارجین برای هر نوع حساب در کمتر از چند ثانیه است، شما می توانید نه تنها یادگیری تمام پارامترهای مهم برای تجارت را یاد بگیرید، بلکه محاسبه اندازه از سود مورد انتظار (یا زیان) برای موقعیت های مختلف در همان زمان. خطر خطا به صفر کاهش می یابد، از آنجا که همه تنظیمات حساب در حال حاضر در ماشین حساب در نظر گرفته شده است.

پس چگونه شما از آن استفاده می کنید؟

این بسیار ساده است!

ماشین حساب تریدر1 

ماشین حساب تریدر2

اول، شما نوع یک حساب تجاری  را که  در حال کار با آن هستید انتخاب می کنید.

به یاد بیاورید که NordFX ارائه می دهد 5 نوع حساب اصلی - میکرو، 1: 1000، استاندارد، استاندارد MT5 و MT-ECN و همچنین حساب حق بیمه. شما می توانید شرح مفصل و مزایای خود را در وب سایت NordFX در بخش مربوطه (https://nordfxiran.com/accounts.html) بخوانید.

ماشین حساب تریدر3

سپس در پنجره "اهرم" شما در  در حال حاضر از آناستفاده می کنید  را انتخاب نمایید. در همان زمان، کلیک کردن بر روی این پنجره، شما می توانند یاد بگیرید که چه اندازه اهرم در این یا آن حساب تجاری مجاز است. برای مثال، اگر تنها یک اهرم 1: 100 در} حساب MT-ECN در دسترس است، در حساب 1: 1000 شما می توانید اهرم 100، 200، 500 و یا حتی 1000 را انتخاب کنید، که به شما اجازه به انجام معاملات با تعداد زیادی استاندارد (100،000 $)،می دهد که در سپرده خود کمی بیشتر از 100 $ است.

 

 

پنجره بعدی - "نرخ ارز" - خود توضیحی است، تنها دو گزینه وجود دارد - یورو و یا دلار آمریکا.


حالا که شما ارز را از حساب تجاری خود مشخص کرده اید، در پایین حرکت به "تنظیمات تجارت" پنجره. شما هیچگونه مشکلات در اینجا مشاهده نمی کنید.  

 ماشین حساب تریدر4

پنجره اول "تنطیمات" است. در اینجا جفت ارز که برای آن شما در حال رفتن به باز  یک معامله را انتخاب می کنید یا در حال حاضر آن را باز کرده اید. درست همانطور که در مورد اهرم، ماشین حساب به شما تنها گزینه هایی که در این نوع از حساب خاص برای تجارت در دسترس هستند را ارائه می دهد

علاوه بر این، شما  پر کنید زمینه های زیر را:

  • حجم معامله خود را (در بسیاری، حداقل 0.01، حداکثر 100)
  • جهت آن (فروش و یا خرید)،
  • بسته شدن قیمت باز و برآورد قیمت ، که برای آن شما در حال رفتن برای بستن قرارداد، یا به صورت دستی و یا با استفاده از دست دادن توقف و یا کسب سود، و قفل در سود یا زیان.

!!! . لطفا توجه داشته باشید که در پنجره "باز از قیمت" ماشین حساب نمایش نقل قول در حال حاضر برای انتخاب جفت ارز به طور پیش فرض است

همه این ، شما لازم نیست که برای پر کردن هر چیز دیگری، فقط بر روی دکمه "محاسبه" کلیک کنید، و شما مطمئن خواهید شد:

  • در چه قیمت محاسبه در معامله ( "قیمت مستندات") انجام شده،
  • چقدر  شما کسب درآمد کرده اید، اگر قیمت می رود 1 نقطه در جهت شما بنایراین شما  انتخاب کرده اید ( "نقطه قیمت")،
  • چه طور متوسط گسترش برای این جفت ارز است، به عنوان مثال، تفاوت بین خرید و فروش قیمت (پرسش و (فروش BID)
  • چه مبادله است - پرداخت و یا، در مقابل، حق بیمه برای انتقال پوزیشن های باز به روز بعد،
  • حاشیه، که حداقل مقدار بودجه موجود در سپرده خود را (حساب تجاری)، با توجه به وثیقه که برای انجام یک معامله از یک حجم معین مورد نیاز است،
  • و چقدر سوداور خواهد بود اگر شما معامله در مسیر درست باز کرده باشید، یا از دست دادن اگر شما در اشتباه باشید (افسوس، آن اتفاق می افتد بیش از حد).

ماشین حساب تریدر5

اگر شما تصمیم به تنظیم برخی از داده ها داشته یاشید ، مانند حجم معامله، یک ویرایشگر داده ها در اختیار شما (در کنار شماره موقعیت) وجود دارد.

ماشین حساب تریدر6

یکی دیگر از ویژگی های بسیار مفید از ماشین حساب معامله گر امکان اضافه کردن یک موقعیت و یا چند موقعیت بیشتر به محاسبات باشد. برای این کار، به سادگی بر روی "اضافه کردن یک موقعیت" کلیک کنید، و شما همیشه می دانید نتیجه کل تجارت خود را برای چند معاملات ( "مجموع درآمد") و همچنین چه وجوه رایگان شما نیاز برای به دست آوردن سود از پیش تعیین شده ( "مجموع حاشیه ") را .

اگر شما  مشکلی دارید در کار با ماشین حساب معامله گر و یا مشکلات دیگر، شما می توانید  با NordFX خدمات پشتیبانی (https://nordfxiran.com/do/support) تماس بگیرید و یااز ما  سوال کنید در رسانه های اجتماعی . هدف ما جلب رضایت شماست !

تیم  NordFX 


« دستیار معامله گر
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید