2010 مارس 10

مشتریان عزیز!

NordFX مفتخر است که بخش اعضای جدید را که با هدف ارائه اطلاعات کامل و مناسب و رضایت بخش برای مشتری طراحی شده است، خدمت شما معرفی نماید. در اینجا می توانید به لطف طیف گسترده عملکردها و قابلیت های موجود به راحتی با شرکت و حساب معاملاتی خود ارتباط داشته باشید؛ واسط کاربری با استفاده راحت و قابل فهم به لحاظ شهودی کمک می کند جستجوی خود را ساده تر کرده و فرآیند کار راحت شود.

از ابتدای سال 2010، تمامی مشتریان به بخش اغضای جدید وب سایت رسمی NordFX دسترسی پیدا کرده اند. بخش اعضای جدید مطابق با خواسته ها، نظرات و پیشنهادات بیان شده توسط مشتریان شرکت طراحی شده است، استفاده از بخش اعضای جدید به واقع راحتر شده است و این مرهون دامنه بسیار گسترده عملکردهای آن است که جستجوی اطلاعات و محتوا را بسیار ساده تر کرده اند.

عملکردها و ویژگی های اصلی بخش اعضا:

1. واسط کاربری گرافیکی قابل فهم که به منظور خدمات بهتر و درک راحتتر اطلاعات به طور کامل مجددا طراحی شده است.

در اینجا می توانید بهبود ساختار بصری و قابلیت عملکردی از تنظیمات شخصی گرفته تا کار با پایانه معاملاتی و سیستم های پرداخت را مشاهده نمایید.

2. سیستم امنیتی ما پیشرفته است و حریم خصوصی اطلاعات شما تضمین می گردد.

ما محافظت چند مرحله ای از تمامی اطلاعاتی که برای ما ارسال شده اند، از قبیل اسناد و رمزعبور و تنظیمات شخصی شما به عمل می آوریم.

3. با استفاده از واسط کاربری چند زبانه از سوء برداشت ها و دشواری درک اطلاعات ممانعت به عمل می آید. ما توانایی تشخیص خودکار زبان بخش اعضا و همینطور امکان تعریف تنظیمات شخصی صرفنظر از آدرس آی پی مشتری را تضمین می نماییم.

4. تنظیمات شخصی سطح بالایی از عملکرد و انعطاف پذیری کاری را فراهم می آورند. عملکرد انتقال وجه خودکار (به پایانه انتخابی)، تنظیمات امنیتی، اعلانات پرداخت و همینطور بسیاری از قابلیت های دیگر نیز در بخش اعضا فراهم می باشند.

5. به منظور ساده تر کردن عملیات پایانه های متعدد، ما ابزار جدید "موجودی حساب" را ایجاد کرده ایم.

به لطف این ابزار جدید، هر عملیاتی در رابطه با وجود دریافتی و ارسالی و همینطور اعتباردهی بیشتر موجودی پایانه راحت تر و مشهودتر شده است. موجودی هایی که در هر پایانه واقع شده اند، نیز قابل مشاهده خواهند بود.

6. ثبت نام حساب آزمایشی ما با دو کلیک انجام می گیرد و به شما کمک می کند ضمن صرفه جویی در وقت، بر مهارت های خود در استفاده از پایانه بیفزایید.

افتتاح ساده و سریع حساب آزمایشی که در هر پایانه معاملاتی صورت می گیرد، بدلی خوب از شرایط واقعی بازار است.

7. از آنجا که ما به دنیال افزایش پتانسیل کار حساب معاملاتی بوده ایم، برخی سیستم های پرداخت جدید شامل سیستم های پرداخت محلی اضافه شده اند.

8. با استفاده از خدمات نظارت بر حساب های معاملاتی، شما می توانید نتایج معاملاتی خود را به نحوی تنظیم کنید که در معرض دید سایر کاربران باشند یا استراتژی موفقیت خود را به سرمایه گذاران بالقوه و دوستان خود نشان دهید. نظارت در حین مسابقاتی که توسط شرکت برگزار می گردد از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود، چراکه همه می توانند صورت حساب ها، تراکنش ها و نتایج را در هر لحظه چک کنند.

9. برای جلوگیری از بروز اشکالات در پرداخت ها، راهنماهای متنی به شما کمک خواهند کرد. دستورالعمل های کامل و مفصل برای هر مرحله حین کار با سیستم های پرداخت از قبیل دستورالعمل های حاوی تمامی اطلاعات ضروری درباره سیستم، شرایط کاری، کمیسیون ها، زمان و دستور انجام عملیات ها موجود می باشند.

10. نسخه بروزشده HelpDesk از قابلیت های پیشرفته در ایجاد و مدیریت شماره های رسید پوزیشن یا معامله (tickets) برخوردار است که به شرکت کمک می کنند خدمات سریعتر و موثرتری به مشتریان خود ارائه دهد.

11. دستورالعمل های مفصل در رابطه با نحوه صرفه جویی در زمان حین تماس با گروه پشتیبانی نیز ارائه شده اند. تمامی اسناد مرتبط با بخش اعضا، پایانه های معاملاتی و مدیریت و عملیات سیستم های پرداخت بروز رسانی شده و از ساختاری دقیق و مرتب برخوردارند.

بخش اعضا جدید ما ترکیبی از تجربه کاری مشتریان مان به همراه فناوری های مدرن است.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید