2022 اکتبر 6

در شرکت کارگزاری NordFX به‌سادگی می‌توان یک حساب معاملاتی را با گوشی موبایل یا تبلت افتتاح کرد. فقط کافی است چند مرحله زیر را اجرا کنید.

مرحله ۱. آدرس www.nordfx.com را در مرورگر تایپ کنید تا به صفحه اصلی وب‌سایت رسمی NordFX منتقل شوید. البته می‌توانید نام شرکت یعنی NordFX را هم در گوگل سرچ کنید تا به این صفحه برسید. در سمت راست و بالای پنجره جدیدی که باز می‌شود (شکل ۱)، می‌توانید زبانی که بیشتر با آن راحت هستید را از چهارده زبان موجود انتخاب کنید.

روش افتتاح حساب معاملاتی آنلاین با گوشی موبایل1

مرحله ۲. پس از آن باید اسکرول کنید تا به بخش «افتتاح حساب معاملاتی» برسید (شکل ۲) یا روی این لینک کلیک کنید: https://account.nordfx.com/account/register.

(توجه کنید که دکمه «افتتاح حساب دمو» در بخش زیر وجود دارد و به کمک آن می‌توانید یک حساب دمو باز کنید و آنجا تمرین کنید و مهارت‌ها و استراتژی‌های خودتان را بدون هیچ ریسکی از طریق معامله با پول مجازی تست کنید).

روش افتتاح حساب معاملاتی آنلاین با گوشی موبایل2

مرحله 3. در این مرحله، فرم ثبت‌نام (شکل 3) را مشاهده خواهید کرد. البته می‌توانید روش ثبت‌نام سریعتر از طریق گوگل، شبکه های اجتماعی فیسبوک یا توییتر را انتخاب کنید یا خودتان فرم ثبت‌نام را به‌صورت دستی پر کنید. برای انجام این کار باید اطلاعات صحیح از جمله نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل معتبری که به آن دسترسی دارید و شماره موبایلتان را وارد کنید. ضمنا باید کشور محل اقامت خودتان را همراه با نوع حسابی که قصد دارید با آن معامله را شروع کنید، انتخاب کنید. اگر هنوز تصمیم نگرفته اید که کدام حساب برایتان مناسب است، مقاله روش صحیح افتتاح حساب در NordfFX را بخوانید. در وب‌سایت NordFX در آدرس https://nordfx.com/accounts.html می‌توانید اطلاعات بیشتری را درباره خصوصیات هر نوع حساب به دست بیاورید.

در بخش زیر از شما درخواست می‌شود تا ارز حساب خودتان را انتخاب کنید. می‌توانید یک حساب بر پایه دلار آمریکا (USD)، بیت کوین (BTC) یا اتریوم (ETH) افتتاح کنید. اگر قصد دارید ارز دیجیتال را به‌عنوان ارز حساب خودتان انتخاب کنید از شما خواسته می‌شود که ادامه ثبت‌نام را در وب‌سایت https://nordfx.io انجام بدهید. در پنجره بعدی می‌توانید اهرم حساب را انتخاب کنید مقاله «اهرم 1000: ۱ : آزادی معامله»می‌تواند به شما کمک کند تا اهرم بهتری انتخاب کنید (اگر مایل باشید در آینده می‌توانید حساب های متنوع دیگری را با سایر پارامترهای معاملاتی باز کنید).

رمز عبور شما یا به‌صورت خودکار تولید خواهد شد یا اگر بخواهید می‌توانید رمز عبورتان را خودتان تنظیم کنید و تیک چک‌باکس «تولید خودکار رمز عبور» را بردارید. اگر رمز عبور را دستی وارد می‌کنید باید ۲ رمز عبور را وارد کنید: یک رمز عبور معاملاتی برای ورود به ترمینال متاتریدر و یک رمز عبور گوشی که در زمان تماس با خدمات پشتیبانی با گوشی از شما خواسته می‌شود. رمز عبور باید بین ۵ تا ۱۲ کاراکتر باشد و باید حاوی هم حروف و هم اعداد باشد. باکس زیر را تیک بزنید تا تأیید کنید که متن «توافقنامه مشتری» و «سیاست حریم خصوصی» را خوانده‌اید.

پس از آن باید تأیید کنید که یک انسان هستید و نه روبات و ثبت‌نام شما واقعی است. بعد از کلیک روی چک‌باکس «من انسان هستم» از شما خواسته می‌شود تا در تست کوتاهی شرکت کنید و گزینه مناسب را از بین چند گزینه انتخاب کنید.

بعد از پرکردن فیلدها با کلیک روی دکمه «افتتاح حساب معاملاتی» باید ارسال فرم را تأیید کنید.

روش افتتاح حساب معاملاتی آنلاین با گوشی موبایل3

مرحله ۴. اگر فیلدها درست پر شده باشند، یک حساب برایتان ساخته خواهد شد و شما به صفحه‌ای هدایت خواهید شد که جزئیات ثبت‌نام در آن درج شده است (شکل ۴).

روش افتتاح حساب معاملاتی آنلاین با گوشی موبایل4

در این صفحه می‌توانید فوراً به «میز کار شخصی معامله‌گر» در سایت NordFX وارد شوید. اینجا می‌توانید برای معامله به حسابتان پول واریز کنید و ترمینال معاملاتی مناسب را برای دستگاه موبایل اندروید یا IOS خودتان دانلود کنید ( شکل ۵) .

روش افتتاح حساب معاملاتی آنلاین با گوشی موبایل5

***

اگر در فرایند ثبت‌نام با هر مشکلی مواجه شدید، بخش «خدمات پشتیبانی NordFX » همیشه آماده کمک به شما است. برای تماس با این بخش فقط کافی است روی دکمه سبز و سفید در بخش پایین و راست صفحه کلیک کنید. مقاله «روش شروع معامله در فارکس» و مطالب آموزشی بسیار متنوعی در سایت کارگزاری NordFX منتشر شده اند و به شما کمک می‌کنند تا پاسخ بسیاری از سوالات‌تان را پیدا کنید.


« مطالب سودمند
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید