2017 جولای 27

سود در معاملات با اوراق بهادار برای نیمه ی اول سال 2017 *1

این نمودار نشان می دهد که سود یک سرمایه گذار در بازار فارکس در  نیمه اول سال 2017 تنها یک معامله دریافت کرده و موقعیت آن را در 1 ژانویه افتتاح کرد و آن را در 30 ژوئن بسته است.

سودآوری بالا اگر معامله در جهت درست (فروش، خرید) افتتاح شد و 100٪ از سپرده درگیر بود، با حداکثر اهرم مالی NordFX مشتریان خود را، یعنی از 1: 1000.

حداکثر سود توسط جفت ارز با دلار آمریکا نشان داده شده. دلیل اصلی چنین نوسانات زیاد، تنش سیاسی داخلی در ایالات متحده است که در ارتباط با رئیس جمهور دونالد تروپ و دولت او است.

بنابراين، در شش ماه اول سال 2017، دلار آمريكا بيش از 900 امتیاز در برابر ارز اروپايي كاهش يافت. با سرمایه گذاری صحیح، EUR / USD می تواند در یک معامله سود بیش از 7600٪ داشته باشد.

حتی جفت هایی که معمولا آرام تر هستند، مانند AUD / USD و NZD / USD، سود دو ماهه اول یعنی 5750٪ و 4407٪ را نشان می دهد.

جفت ارز که ارتباط مستقیمی با دلار آمریکا، EUR / JPY، EUR / GBP و AUD / NZD ندارد، TOP-10  بسته است. "بیگانه" از امتیاز - جفت AUD / NZD - سود تنها "1177٪" را نشان داد. (کلمه "تنها" به طور قاطع در نشانه های نقل قول قرار می گیرد، زیرا حتی سود چنین صدها برابر بیشتر از سود سپرده های بانکی است).

در همان زمان، ما به یاد می آوریم که ما فقط در مورد یک معامله صحبت می کنیم - طول آن از 1 ژانویه تا 30 ژوئن سال جاری است. اما اگر سرمایه گذار، با باز کردن معامله برای خرید در تاریخ 1 ژانویه 2017، آن را در اواسط ماه مارس بسته شد، و سپس یک طرف مقابل را باز کرد - برای فروش، او سود 13،700٪ را دریافت خواهد کرد.

 

* USD - دلار آمریکا، JPY - ین ژاپن، GBP - پوند استرلینگ بریتانیا، CHF - فرانک سوئیس، AUD - دلار استرالیا، NZD - دلار نیوزیلند، CAD - دلار کانادا.


« تحلیل و اخبار بازار
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید