2017 می 22

گراف نشان می دهد سودی که یک سرمایه گذار می تواند در بازار فارکس بر روی تنها یک معامله در طول آوریل 2017 دریافت کند، پس از موقعیت در 1 آوریل  باز می شود و آن در پایان ماه در 30 آوریل می بندد.

سود دهی بالا می شده به دست آمده است اگر معامله در مسیر درست باز شود (فروش، خرید و) و 100٪ از سپرده، درگیر بود با حداکثر NordFX اهرم مشتریان خود را با، یعنی از 1000 :1

سود در معاملات با ارزهای اساسی برای آوریل 20171

تضعیف دلار آمریکا در برابر ارزهای عمده جهان قدیمی ساخته شده این امکان به دست آوردن سود قابل توجهی در معاملات با پوند انگلیس (سود 3341٪ در هر ماه) و یورو (2505٪).

از سوی دیگر، در ماه آوریل ما مشاهده رشد قابل توجهی از دلار آمریکا در برابر ارزهای کشورهای وابسته به دلار؛ به عنوان یک نتیجه، معاملات با دلار کانادا، استرالیا و نیوزیلند نیز سودآوری از بیش از 2000٪ نشان داد.

در مقابل افت "همکاران" خود را در بازار مالی، JPY USD / به نظر می رسد جای تعجب است متوسط: آن رسید "تنها" 26٪ آن ماه. (کلمه "تنها" به عمد در علامت نقل قول قرار می گیرد، چرا که حتی چنین سود است چند بار بالاتر از سود متعلق به سپرده بانک است).

این متواضع است تنها سطحی: اگر ما آن طرف را ببینیم  می توانیم متوجه شویم که این جفت ارز دارای یک شخصیت و نه خشونت آمیز است که بیش از قادر به آوردن سرمایه گذاران سود بسیار بالا است. اگر یک معامله گر یک معامله به فروش باز اوایل این ماه، آن را در 15 آوریل بسته و یک معامله جدید، این زمان به خرید افتتاح می شود، آوریل می توانست سود 5500٪ تحویل داده شود.

 

* USD - دلار آمریکا، ین ژاپن - ین ژاپن، GBP - پوند استرلینگ بریتانیا، CHF - فرانک سوئیس، AUD - دلار استرالیا، NZD - دلار نیوزیلند، CAD - دلار کانادا.

 

 


« تحلیل و اخبار بازار
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید