2017 می 9

گراف نشان می دهد سود که سرمایه گذار می تواند در بازار فارکس دریافت کند، داشتن تنها یک معامله کامل در سال 2016 - داشتن موقعیت در 1 ژانویه را باز کرد و پس از آن در 31 دسامبر بسته است.

سود برای انجام معاملات با ارزهای اساسی در 20161

نرخ بازگشت بالا به دست آورد به شرطی که معامله در مسیر درست (فروش، خرید ) و حداکثر اهرم 1 افتتاح شد: 1000، مورد استفاده قرار گیرد که NordFX فراهم می کند به مشتریان خود.

این باعث می شود آن  ممکن است برای دریافت سود قابل توجهی از عملیات نه تنها با در حال رشد است، بلکه با کسانی که در حال سقوط ارز هستند.

بزرگترین سود، از 10 000 درصد به 20 000 درصد، در معاملات با پوند استرلینگ، که مربوط به کاهش شدید در این ارز پس از رفراندم در خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا ساخته شده است.

جفت ارز AUD / USD بسته ده بالا (دلار استرالیا در برابر دلار آمریکا). در سال، آن را ساخت نوسانات قابل توجهی، رسیدن به 1000 امتیاز بود، اما در دسامبر آن را عملا به ارزش های اولیه خود بازگشته است. با این حال، با وجود این، از فروش این جفت ارز می تواند سرمایه گذار سود 865 درصد به ارمغان بیاورد.

* USD - دلار آمریکا، ین ژاپن - ین ژاپن، GBP - پوند استرلینگ بریتانیا، CHF - فرانک سوئیس، AUD - دلار استرالیا، NZD - دلار نیوزیلند، CAD - دلار کانادا.


« تحلیل و اخبار بازار
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید