2016 دسامبر 26

اول، یک بررسی از پیش بینی هفته گذشته:

  • دادن پیش بینی برای این جفت ارز EUR / USD، 60 درصد از تحلیلگران، 85 درصد از شاخص ها، و تجزیه و تحلیل گرافیکی بر روی D1 اشاره کردند که این جفت ارز باید ادامه به سقوط به منطقه 1.0300-1.0350 بدهد حداقل. که در واقع چیزی بود که اتفاق افتاده است: در روز دوشنبه این جفت ارز به شدت با فقط 1 نقطه فرود آمد و به 1.0351 روز بعد، کوتاه از هدف مورد نظر رسید. بدیهی است تصمیم گیری  که آن را انجام وظیفه خود، این جفت ارز بازگشت و به ارزش های آغاز هفته است.
  • پیش بینی برای این جفت ارز GBP / USD نیز ممکن است در نظر گرفته 100٪ انجام شده است توسط حداقل 90٪، اگر نه. به یاد بیاورید که اکثر کارشناسان برای ادامه روند رو به پایین به عنوان نزدیک ترین هدف رای دادند، نامگذاری حمایت در 1.2300. این جفت ارز در روز پنج شنبه رسید. بعد از این، پشتیبانی نقش تغییر، تبدیل شدن مقاومت داد. این بازگشتجفت کردن آن و پس از آن کاهش یافت 50 امتیاز.
  • USD / JPY. در اینجا، یک سوم از اسیلاتورهای و تجزیه و تحلیل گرافیکی پیشنهاد به سمت پایین ممکن دوباره بجای اول از جفت برگشت. همانطور که برای تحلیلگران، ممکن ترین  روند خنثی با یک نقطه محوری در 118.00 پیش بینی کنند. واقعیت این است که این جفت ارز در واقع آن را به پایین فشار و در آغاز جلسه هفته سقف خرید شد. سپس، با سطح 116.55 تیرک برگشته بود که توسط کارشناسان پیش بینی می شد، آن را به 118.00 منطقه بازگشت و به حرکت جانبی کمی تحمل تحت سلطه کاهش دامنه تغییر دهد؛
  • USD / CHF. در اینجا، بیش  نیمی از کارشناسان، تجزیه و تحلیل گرافیکی پشتیبانی شده در D1، و 95٪ شاخص در H4 و D1، نشان می دهد که این جفت ارز سعی می کند به دست آورد جای پایی در سطح بالاتر از 1.0300. با این حال، به نظر میرسد که در نزدیکی از تعطیلات کریسمس تضعیف قدرت افزایش یابد بنابراین به طور قابل توجهی، که داشتن ارتفاع 1.0320، جفت تقریبا بلافاصله تبدیل به اطراف و به ارزش های دوشنبه، که در آن تا پایان هفته در آنجا ماند بازگشت رسیده است .

 

پیش بینی برای هفته آینده -  آخرین هفت قبل از سال جدید:

بازیکنان بزرگ بازار در حال حاضر رها کردند تا سال، و بسیاری از تحلیلگران در حال حاضر برای کریسمس رفتند. بنابراین، پیش بینی برای این هفته جشن است که عمدتا در تجزیه و تحلیل فنی است. بدون رویدادهای مهم که می تواند در بازارهای مالی لرزش،داشته یاشد در روزهای آینده انتظار می رود، و تجار می توانند انتظار یک هفته بسیار آرام و آرامش بخش در پنج روز آینده داشته یاشند. مگر در مواردی که چیزی فوق العاده ای اتفاق می افتد.

  • پیش بینی میان مدت که تحلیلگران هفته گذشته منتشر شد یک تصویر روشنی از آینده EUR / USD نمی دهد: 35 درصد از آنها  پیش بینی روند رو به بالا داشتند، 40٪ روند رو به پایین، و 25٪ یک جنبش طرف. همانطور که برای تجزیه و تحلیل فنی، تجزیه و تحلیل گرافیکی در H4، و اکثریت قریب به اتفاق شاخص روند و اسیلاتورهای، همه آنها اشاره به سمت شرق دارد. کسانی که در D1، از سوی دیگر، نشان می دهد به سمت جنوب. بر اساس موارد فوق، ما می توانیم که هفته آینده این جفت ارز در یک کانال وری در محدوده 1.0350-1.0520 حرکت خواهد کرد فرض کنیم. همانطور که برای کاهش بیشتر آن، لازم است را به حساب که در حال حاضر این جفت ارز در نزدیکی مرز پایین راهرو سمت، که در فوریه و مارس سال 2015 راه اندازی شد، و آن است که هر تقویت آینده دلار تا حد زیادی بستگی دارد اقدامات تیم از رئیس جمهور ایالات متحده منتخب، دونالد ترامپ دارد؛ در مقابل واحد پول اروپا، در نظر تحلیلگران آینده پوند انگلیس را برای اینکه مشخص تر کند. بنابراین، در میان
  • مدت، 65 درصد از آنها حمایت از یک سقوط در GBP / USD را به پایین اکتبر 1.1940، و تنها 5٪ انتظار می رود رشد این جفت ارز باشد. 100٪ از شاخص ها و تجزیه و تحلیل گرافیکی در D1 با اکثریت کارشناسان معتقدند. با این حال، در یک بازه زمانی کوتاه تر - به طور خاص H4 - پیش بینی برای هفته آینده شامل یک روند ثابت در محدوده 1.2215-1.2325. مقاومت بعدی در 1.2375 است؛
  • USD / JPY روشن است که بسیاری از شاخص های در نقطه D1 شمال، که با آن همکاران خود در H4 اختلاف نظر دارند، نشان می دهد این جفت ارز به کف فروش شود. این نظر توسط تجزیه و تحلیل گرافیکی در H4، که اسکچ کاهش این جفت ارز به 115.50، به دنبال یک تک به تک مقادیر هفته گذشته در 117.50 منطقه به اشتراک گذاشته شده. همانطور که برای تجزیه و تحلیل گرافیکی در D1، آن را پیش بینی یک کانال جانبی با پشتیبانی در 116.50 (باید شود که پاره پشتیبانی جدید خواهد بود 115.50) و مقاومت در 119.00. در اینجا ما می توانیم سخنرانی آینده از فرماندار بانک مرکزی ژاپن هاروهیکو کورودا در دوشنبه دسامبر 26 ذکر - کنیم که بعید است به طور جدی رفتار این جفت را تحت تاثیر قرار دهد..
  • نظرات در مورد آینده USD / CHF عمدتا به سوی رشد این جفت ارز به این منطقه 1.0300-1.0400 تمایل دارند. این نقطه نظر است که نه تنها توسط سه چهارم از تحلیلگران، بلکه با شاخص در H4 و D1، و همچنین با تجزیه و تحلیل گرافیکی با استفاده از یک روزانه چارچوب زمانی به اشتراک گذاشته شده. دیدگاه دیگری است که توسط 25 درصد از کارشناسان و تجزیه و تحلیل گرافیکی بر روی H4 پشتیبانی می کند. به نظر آنها، این جفت ارز یک بار دیگر باید در 1.0000 تست شود در دسامبر.

پیش بینی آینده اختصاصخواهد داشت به حوادث هفته اول ژانویه . همکاران عزیز، به نظر می رسد،  که اکنون  زمان آن است کهسال نو  را به  همه ی شما تبریک بگویم!

 

روم بوتکو، NordFX


« تحلیل و اخبار بازار
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید