2016 دسامبر 2

تنها چند هفته قبل از شروع سال نو2017، ما در حال انتشار این پیش بینی برای همه از جفت ارز اصلی، بر اساس نظرات نمایندگان بانک پیشرو و شرکت های کارگزاری.

بدون شک در تمام معامله گران ارز می خواهم بدانم که در آن دلار خواهد پس از رئيس جمهور تازه انتخاب شده آمریکا دونالد ترامپ در نهایت به قدرت صعود حرکت وجود دارد. کاهش دلار آمریکا که انتظار می رفت در توسط بسیاری از فقط برای چند ساعت پس از آن روند معکوس و دلار شروع به طور پیوسته افزایش انجامید: ارز ایالات متحده در حال حاضر  در روز نتایج رای گیری اعلام شد شگفت زده کرد. بنابراین ما باید در حال حاضر می تواند شگفتی های جدید در سال آینده باشد؟

با توجه به دویچه بانکآلن راسکین ، وضعیت یادآور مراحل اولیه 1983-1984 "رونق" پس از انتخاب رئیس جمهور رونالد ریگان است. "مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد برای کاهش نرخ مالیات بر فعالیت های اقتصادی از 35٪ به 15٪، به منظور  نوبه ایالات متحده آمریکا را به یکی از کشورهای رقابتی ترین در جهان از دیدگاه مالیات."

نظر مشابهی توسط گرگ اندرسون از BMO سرمایه به اشتراک گذاشته. "کاهش نرخ مالیات شرکت ایالات متحده و سرکوب نقاط ضعف پتانسیل بزرگ را به طرز چشمگیری تحت تاثیر قرار می دهد رقابت کسب و کار آمریکایی،" او می گوید. "بنابراین در دراز مدت ما یک دلار قوی برای مدت زمان از مغلوب ساختن پیشی جستن، اجاره  دارند کاخ سفید."

در میان بسیاری از عوامل دیگر مثبت بر تحلیلگران ارز ایالات متحده آمریکا تغییر در تعرفه های وارداتی، و همچنین کاهش مهاجرت را شناسایی کرده اند. بنابراین، کاهش در واردات متوسط 5/10٪میتواندبهدرکمشابهدردلارمنجرشود. همانطورکهبرای کاهش تعداد مهاجران، این تاثیر بر حجم انتقال پول به خارج از کشور، با کاهش فروش دلار از طریق این کانال کمک به تقویت آن داشته باشد.

تیم ما پیش بینی خود را برای رشد تولید ناخالص داخلی آمریکا 1.1 درصد برای سال 2018 و 1.2٪ برای 2019 مطرح شده، می گوید:" تحلیلگر سوسیته ژنرال کیت Juckes. "ما یک تعادل مطلوب بین رشد ارزش دلار و تورم بالقوه را ببینید. نرخ های بهره سودواقعی دلارخواهد بود. "

صحبت در مورد رشد ارزش دلار، آن را  به ذکر است که به اندازه کافی تعداد زیادی از کارشناسان معتقداند که این را نمی خواهد برای مدت طولانی دوام بیاورد. برای مثال، برخی شک و تردید در این رابطه توسط استراتژیست دویچه بانک مارکو Stringa، که فکر می کند که اثر آرام بخش اظهارات مغلوب ساختن پیشی جستن حتی در میان مدت مبهم است بیان شد.

"بدیهی است که در 12 ماه آینده بسیاری خواهد شد که آیا سخنرانی کمپین مغلوب ساختن پیشی جستن با همزمان خواهد شد بستگی دارد یا واگرایی از اقدامات واقعی خود را،"جان گوردون می گوید:، رئیس بخش تحلیلی در NordFX شرکت کارگزاری. "با این حال، که با توجه به ایالات متحده باید در مورد آنچه که در دنیای قدیم اتفاق می افتد را فراموش نکنید. عدم اطمینان سیاسی در منطقه یورو قطعا به دست مغلوب ساختن پیشی جستن بازی می کند و بهبوداقتصادخواهد بود اتحادیه اروپا را کند کند. این به طور جدی تضعیف موقعیت یورو در برابر دیگر جهان ارز، در درجه اول در برابر دلار آمریکا است. "

"پس از همه پرسی Brexit، احساسات جدایی طلبانه در اروپا نه تنها باقی مانده، بلکه همچنان به رشد است . این نیز به ایتالیا اعمال می شود، به انتخابات عمومی در هلند (که در آن جمعیت بنادر احساسات نسبتا قوی ضد اتحادیه اروپا)، به انتخابات پارلمانی در آلمان، و به انتخابات ریاست جمهوری در فرانسه، آلمان، مجارستان، اسلوونی و. اضافه کردن به جریان پناهندگان که از شرق میانه و شمال آفریقا و شما شروع به درک این مساله که همه این مشکلات همراه بیش از هر گونه خطا و بالقوه مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او را جبران کافی است.

"اگر شما در پیش بینی های بانک های پیشرو توجه کنید برخی از آنها به نظر نمی آید در همه امیدوار کننده برای ارز اروپا نگاه کنید،" همچنان جان گوردون از NordFX می گوید. "برای مثال، بر اساس برآوردهای بارکلیز، جفت ارز EURUSD خواهد بود برابری رویکرد در دوم چهارم از 2017، نزولی زیر خط نقطه عطفی 1.00in سه ماهه سوم و در پایان سال در منطقه 0.99. "

"پیش بینی شده توسط کامرزبانک (1.04 در سه ماهه چهارم سال آینده) و لویدز بانک (1.06) با توجه به یورو خوشبین تر هستند. پیش بینی جی پی مورگان، در عین حال، در تضاد شدید با نظرات همکاران بارکلیز آن: شرکت آمریکایی پیش بینی رشد یورو به سطح 1.20 در ماه سپتامبر 2017. "

"همانطور که برای دیگر جفت های ارز، بارکلیز انتظار پوند انگلیس و ین در واقع موقعیت خود را در رابطه با دلار تقویت، بر خلاف یورو، 1.30پیشبینی برای GBPUSD و100.00 برای این جفت ارز USDJPY در پایان سال آینده، می گوید:" تحلیلگر برجسته NordFX. "نومورا همچنین معتقد است که زمان برای باز کردن پوزیشن های کوتاه برای USDJPY آن است. تحلیلگران جی پی مورگان نیز در شرایط هستند، با اشاره به دقیقا همان هدفی برای جفت، این که 100.00.

همانطور که برای پوند انگلیس، هر دو بارکلیز و جی پی مورگان معتقدند که Brexit ارز انگلستان  بهره مند خواهد شد و آن را به در برابر دلار آمریکا به 1.33 علامت افزایش یابد. "


« تحلیل و اخبار بازار
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید