2016 نوامبر 6

اول، یک بررسی از پیش بینی هفته گذشته:

  • دادن پیش بینی ما برای EUR / USD، ما هشدار دادیم که آن سیاسی خواهد شد و نه وضعیت اقتصادی که تمام روند جفت ارز دلار در اجرا تعیین به انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده است. این چیزی است که اتفاق می افتد هر گونه تغییر از رای دهندگان آمریکایی در حمایت از دونالد ترامپ در برابر دلار شده است. به عنوان یک نتیجه، شگفت آور، پیش بینی دقیق ترین نیست توسط کارشناسان با تجزیه و تحلیل گرافیکی، که پیش بینی رشد این جفت ارز به سطح مقاومت از 1.1100، که در روز چهارشنبه، نوامبر 2. سپس رسیده بود به او داده شد، اما ...، تبدیل این مقاومت را به یک سطح محوری، این جفت ارز به یک روند خنثی نقل مکان کرد و در هفته در 1.1140 به پایان رسید است ؛
  • GBP / USD. وضعیت با این جفت ثابت می شود شبیه به آنچه که به EUR / USD اتفاق افتاده است. در این مورد دست اضافی  توسط حاکم دادگاه عالی بریتانیا، که گفت که ترزا می تواند ، نخست وزیر  انگلستان شروع نشد ترک اتحادیه اروپا بدون رای گیری در پارلمان برگزار شود  به عنوان یک نتیجه، این جفت ارز تمام سطوح مقاومت مورد انتظار را شکست و به سطح 1.2517 افزایش یافت.
  • با توجه به پیش بینی برای JPY USD /، تجزیه و تحلیل فنی نیز ثابت می شود به عنوان دقیق که می توان انتظار داشت به عنوان یک یادآوری، شاخص و تجزیه و تحلیل گرافیکی نشان می دهد که این جفت ارز دوباره سعی می کند به حرکت و نزدیک به سطح مقاومت از 105.50، پس از آن به معنای واقعی کلمه سقوط خواهد کرد - برای اولین بار به سطح حمایت از 104.00 و سپس حتی پایین تر - به 102.40-102.80 منطقه . اگر ما نگاهی به جدول،  بیندازیم می بینیم که این پیش بینی شده توسط تقریبا 100٪ به حقیقت پیوست - جفت دوشنبه با حرکت به سمت شمال آغاز شده، اما پس از رسیدن به 105.22 که معلوم است. در روز سه شنبه آن را به پرواز پایین، پایین برای چند ساعت در منطقه 104.00 کند و نقطه کم آن در سطح 102.54 در روز پنج شنبه رسید. سپس، پس از یک اصلاح کوچک، این جفت ارز حل و فصل کردن و به یک روند خنثی نقل مکان کرد، در حال حرکت در کانال 102.82-103.35؛
  • تجزیه و تحلیل گرافیکی تبدیل به 100٪ درست در پیش بینی خود برای USD / CHF است. آن را به وضوح اشاره کرد که این جفت ارز را پایین در سطح 0.9680 برسد: در پایان جلسه یک هفته ای که در آن اطاعت با این مقدار دقیق بر روی مانیتور نمایش داده متوقف شد.

 

پیش بینی برای هفته آینده:

جمع بندی نظرات بسیاری از تحلیلگران از ده بانک های پیشرو جهان و شرکت های کارگزاری و همچنین پیش بینی بر اساس روش های مختلف تجزیه و تحلیل فنی و گرافیکی، در بر داشت زیر می توان پیشنهاد:

  • در انتظار انتخابات ریاست جمهوری آینده در ایالات متحده در روز سه شنبه 8 نوامبر آن را یک کار بی ثمر را به هر گونه پیش بینی های بر روی جفت دلار است. به همین دلیل است بیش از 60٪ از کارشناسان فقط شانه را بالا انداختن در هنگام صحبت کردن در مورد آینده نزدیک از EUR / USD. همانطور که برای شاخص، آنها به اتفاق آرا بر رشد جفت در توافق با تحلیلگرانی که پیش بینی سقوط دلار بیش از 1000 امتیاز در صورت پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات اصرار دارند. اما، قضاوت توسط این واقعیت است که 85 درصد از کارشناسان نشان می دهد رشد ارزش دلار در میان مدت، آنها تمایل به این باور است که هیلاری کلینتون انتخاب خواهد شد رئیس جمهور جدید ایالات متحده . در این مورد، با توجه به آنها، این جفت ارز می تواند به پایین در حدود 500 امتیاز و رسیدن به علامت از 1.0600؛
  • به عقیده تحلیلگران در آینده از GBP / USD نیز بسیار مبهم است. حدود 50 درصد از آنها، همراه با شاخص ها، در شمال، 35٪ نگاه به سمت جنوب و 15٪ باقیمانده، پشتیبانی شده توسط تجزیه و تحلیل گرافیکی در D1 نگاه کنید، به شرق است. وضوح خاص تنها ظاهر خواهد شد پس از نتایج انتخابات آمریکا - لازم به ذکر است که هیچ اجماعی در میان مدت هم وجود ندارد. با این حال، ممکن است اصلاحات جدی از روند بسته به شرایط با خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا وجود دارد؛
  • USD / JPY. کارشناسان در پیش بینی خود تقسیم دقیقا در نیمه راه، با یک نیمی از آنها انتظار رشد و از سوی دیگر از سقوط. دلایل این روشن است و در بالا شرح داده شده است. همانطور که برای پیش بینی بلند مدت تر، تقریبا 70 درصد از تحلیلگران بر این باورند دلار را تقویت خواهد کرد و جفت حداقل به 106.00-107.00 منطقه رشد خواهد کرد.
  • و در نهایت آخرین جفت از بررسی ما - USD / CHF. در اینجا نظر کارشناسان تقریبا به اتفاق آرا است: بیش از 90 درصد از آنها اعتقاد دارند که این جفت ارز قطعا رفتن به 1.0000-1.0100 علائم. تجزیه و تحلیل گرافیکی موافق با این نظر نیز، نامگذاری 0.9820 به عنوان اولین هدف هستند.

در نتیجه، اجازه دهید من ذکر نظر جان گوردون تحلیلگر ارشد NordFX. "تجزیه و تحلیل انتخابات قبلی ریاست جمهوری در ایالات متحده نشان می دهد،" تاکید کارشناس NordFX، "که یک جهش همیشه می گیرد، بدون در نظر گرفتن که چه کسی برنده، می شود آن جمهوری خواهان یا دموکرات. به احتمال زیاد، روند پس از انتخابات، مانند قبل ، برای 2-3 ماه طول بکشد، یعنی تا زمانی که سرمایه گذاران کشف کردن که کردن که از وعده های انتخاباتی خود رئیس جمهور جدید انجام خواهد شد و که صرفا کلمات بر روی کاغذ باقی خواهد ماند. این یک دوره بسیار خوب برای معامله گران است، به یکی از این فرصت برای کسب درآمد خوب. در این وضعیت، معامله گران باید دارایی های مالی خود بسیار عاقلانه مدیریت و ب باقی می ماند هشدار، بنابراین به عنوان به دست شانس به استفاده از 100 درصد از این فرصت های تجاری جدید نیست. "

 

روم بوتکو، NordFX


« تحلیل و اخبار بازار
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید