2016 نوامبر 2

تحلیلگران جی پی مورگان بر این باورند که دلار صرف نظر از نتیجه انتخابات آمریکا را تضعیف خواهد کرد. در صورت پیروزی  دونالد ترامپ، تحلیلگرانNordFX پیش بینی کردند که سقوط آن ممکن است به 10-15٪ برسد. اگر، از سوی دیگر، هیلاری کلینتون برنده شود، نوسانات همه شاخص ممکن است به  ± 5٪ برسد.

روز X  - سه شنبه، 8 نوامبر 20161

انتخابات ریاست جمهوری در تاریخ 8 نوامبر به طور قابل توجهی می تواند این وضعیت را تغییر دهد در اقتصاد ایالات متحده و در نتیجه به نوسانات عمده ای دلار در برابر دیگر ارزهای جهان منجر شود. سیستم عامل های انتخاباتی از دو نامزد اصلی برای ریاست جمهوری ایالات متحده، هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ، قول می دهم تغییرات عمده ای در سیاست های تجاری، با توجه به بلومبرگ. برای اضافه کردن به این، به گفته تحلیلگران از جی پی مورگان چیس (یکی از بزرگترین کارگزاران)  پیروزی هر یک از این نامزدها ممکن است در بسیاری در افزایش تنش میان واشنگتن و شرکای آن حداقل نتیجه، اگر نه در جنگ تجارت آشکار. این خطر جهت گیری مجدد از سرمایه گذاران از دلار به ارزهای دیگر حمل می کند.

دیدگاه مشابهی است که توسط دویچه بانک، و همچنین به عنوان HSBC و کردیت سوئیس به اشتراک گذاشته. به گفته یکی از استراتژیست برجسته شاخه کردیت سوئیس نیویورک، S. Jalinoos، دلار باید شروع به ارزان کردن شود درست بعد از انتخابات.

در بیانیه ای که در USDJPY شده است توسط بانک از کارشناسان امریکا مریل لینچ به عنوان ، که انتظار می رود  در انتخابات از دونالد ترامپ باعث خواهد شد ارزش دلار در قیمت نسبی سقوط به قدردانی از ارز ژاپنی ساخته شده است.

وضعیت  برای GBPUSD پیچیده تر است: از یک سو، اختلالات مرتبط با خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا وجود دارد، و از طرف دیگر است یک دوز مساوی از عدم قطعیت در ارتباط با انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده وجود دارد. مورگان استنلی بر این باورند که تحقیقات دلار ممکن است  جای خود را به پوند دهد و این که جفت ارز بالا خواهد رفت.

«ما یقین داریم به درگیری تجارت تحت رئيس جمهور بعدی می گوید:" جان نورماند از جی پی مورگان "این مهم در صورت پیروزی مغلوب ساختن پیشی جستن و متوسط در مورد به کلینتون خواهد بود." نظر همان است که توسط تحلیلگران از NordFX شرکت کارگزاری بین المللی به اشتراک گذاشته. به نظر آنان، اگر دونالد ترامپ رئيس جمهور آمریکا می شود دلار می تواند در برابر یورو  کاهشی بیش از 1000 امتیاز داشته باشد .

"اگر هیلاری کلینتون برنده،" جان گوردون تحلیلگر ارشد NordFX می گوید: ، "نوسانات به احتمال زیاد به کوچکتر و بیشتر از ± 5٪ تجاوز نمی کند. اما این پنج درصد برای EURUSD در مورد 500 امتیاز است."

"اجازه دهید نگاهی به آنچه که معمولا پس از انتخابات اتفاق می افتد، بیندازیم  ادامه جان گوردون. "در سال 2000، جورج دبلیو بوش به دست آورد، و در نتیجه دلار رفتن به تنزل ناگهانی شدید و از دست دادن در مورد 5300 امتیاز در برابر یورو طی این دوره از سال است. انتخابات بعدی در سال 2004 صورت گرفت، و بوش دوباره برنده شد . به نظر می رسد که هیچ چیز نباید تغییر کرده باشد ، اما، در مقابل، این جفت ارز ساخته شده (به صورت ) U - خود  به نوبه با الهام از وعده های انتخاباتی انتخاباتی جدید خود و آن تنها دو ماه طول کشید برای دلار آمریکا به 2000 امتیاز افزایش یابد. در انتخابات سال 2008، حزب دموکرات باراک اوباما رئیس جمهور شد، که منجر به روند در حال تغییر دوباره: دلار بیش از 2350 امتیاز  در شش هفته کاهش یافته است. اوباما به انتخاب مجدد در سال 2012 یک نوبت بیشتر و یک جهش بیش از 1050 امتیاز در کمتر از سه ماه به ارمغان آورد. "

"و توجه داشته باشید،" تاکید کارشناس NordFX، "یک جهش همیشه می گیرد، بدون در نظر گرفتن که چه کسی برنده می شود - جمهوری خواهان یا دموکرات. من مطمئن هستم که این انتخابات یک استثنا نخواهد بود  به احتمال زیاد، روند پس از انتخابات، مانند قبل، برای 2-3 ماه گذشته - تا زمانی که سرمایه گذاران به طور کامل متوجه نشوند   که از وعده های انتخاباتی از رئیس جمهور جدید برآورده خواهد شد، یا که صرفا کلمات بر روی کاغذ باقی خواهد ماند . این یک دوره بسیار خوب برای معامله گران است و، اجازه می دهد به کسب درآمد خوب .

در این لحظه، ما می توانیم یک جنبش قدرتمند نه تنها در نرخ ارز انتظار داشته یاشیم ، بلکه از شاخص های بازار سهام و سهام شرکت ایالات متحده، و این جنبش تقریبا بلافاصله بعد از  اولین نتایج اولیه شمارش آرا علنی آغاز خواهد شد. در این وضعیت، معامله گران باید   دارایی های مالی خود بسیار عاقلانه تخصیص و باید هوشیار باشند، بنابراین به عنوان   استفاده 100٪ از این فرصت های تجاری جدید باشند . "


« تحلیل و اخبار بازار
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید