2024 ژانویه 5

قرعه‌کشی سال نو برای لاتاری بزرگ خارق‌العاده ۲۰۲۳: این بار ۵۰,۰۰۰ دلار قرعه‌کشی شد1 

بروکر NordFX یک لاتاری بزرگ سالانه را از سال ۲۰۲۱ تابه‌حال با مجموع جوایز چشمگیر ۱۰۰,۰۰۰ دلار برگزار کرده است. این لاتاری، فرصتی جذاب برای مشتریان شرکت فراهم کرده تا سرمایه خودشان را با بردن یک یا چند جایزه بزرگ نقدی افزایش دهند. ضمناً شرکت در این لاتاری کاملا رایگان است! هر کسی که علاقه‌مند باشد می‌تواند با رعایت چند شرط ساده در این قرعه‌کشی شرکت کند.

لاتاری بزرگ خارق‌العاده امسال با شعار «۳+۲۰۲ شانس برای برنده‌شدن در سال ۲۰۲۳» برگزار شد. این لاتاری حدود ده ماه قبل در ماه مارس آغاز شد. قرعه‌کشی‌های بین دوره‌ای در روزهای ۵ جولای و ۵ اکتبر برگزار شدند. طبق معمول این قرعه‌کشی‌ها آنلاین بودند و همه افراد علاقه‌مند می‌توانستند آنها را از اینترنت تماشا کنند. حالا هم ویدئوی ضبط شده همه قرعه‌کشی‌ها در کانال رسمی یوتیوب شرکت قابل‌دسترس است.

قرعه‌کشی نهایی مدت کوتاهی بعد از تعطیلات سال نو در ۵ ژانویه ۲۰۲۴ برگزار شد. مبلغ چشمگیر ۵۰,۰۰۰ دلار جایزه توزیع شد که شامل ۶۰ جایزه ۲۵۰ دلاری، ۲ جایزه ۱۰۰۰ دلاری و ۱۰ جایزه ۱۸۰۰ دلاری و سرانجام ۴ جایزه خارق‌العاده ۵۰۰۰ دلاری می‌شد.

قرعه‌کشی سال نو برای لاتاری بزرگ خارق‌العاده ۲۰۲۳: این بار ۵۰,۰۰۰ دلار قرعه‌کشی شد2

طبق قوانین، برندگان لاتاری می توانند مبلغ جایزه شان را برای معامله استفاده کنند یا هر وقت که خواستند با استفاده از روش های موجود بدون هیچ محدودیتی از حسابشان برداشت کنند.

در پایان لاتاری خارق‌العاده‌مان، سال نو را به همه شرکت‌کنندگان و همه مشتریان NordFX  تبریک می‌گوییم. امیدواریم در سال ۲۰۲۴ بخت همیشه یار شما باشد. برای شما و عزیزانتان، شادی، سلامت و ثروت آرزو می‌کنیم!


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید