2023 مارس 1

شرکت کارگزاری NordFX  این بار هم لاتاری بزرگ باشکوه دیگری را برای مشتریانش تدارک دیده است. این لاتاری تا پایان سال ۲۰۲۳ ادامه خواهد داشت و در آن، جوایز نقدی گوناگونی از ۲۵۰ دلار تا ۵۰۰۰ دلار به مشتریان داده خواهد شد، ارزش مجموع جوایز به ۱۰۰,۰۰۰ دلار می‌رسد.

لاتاری بزرگ باشکوه: کارگزاری NordFX در سال ۲۰۲۳ به معامله‌گران خودش ۱۰۰,۰۰۰ دلار هدیه می‌دهد1 

برای این لاتاری،  شعار  «۲۰۲+۳ شانس برای برنده‌شدن شما در سال ۲۰۲۳» انتخاب شده است چون برندگان لاتاری، ۲۰۲ جایزه و  ۳ جایزه بزرگ ۵۰۰۰ دلاری دریافت خواهند کرد. کل جوایز به سه بخش تقسیم خواهد شد: در قرعه‌کشی‌های اول و دوم هر بار ۴۰,۰۰۰  دلار جایزه اهدا می‌شود و در بخش سوم که قرعه‌کشی «سال نو» است، مشتریان می‌توانند ۶۰,۰۰۰  دلار جایزه ببرند.

تابه‌حال مشتریان NordFX در سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۲ در این لاتاری در مجموع  ۲۰۰,۰۰۰ دلار جایزه برده‌اند و شرایط شرکت در قرعه‌کشی ۲۰۲۳ هم شبیه به لاتاری‌های قبلی است. مشتریان برای شرکت در این لاتاری باید یک حساب Pro در NordFX داشته باشند ( یا ثبت‌نام کنند و حساب جدیدی را افتتاح کنند) و حداقل ۲۰۰ دلار به این حساب واریز کنند و پس از آن معاملات خودشان را شروع کنند.

مشتریانی که فقط دو لات با جفت‌ارز‌های فارکس (یا چهار لات با نفره) معامله کنند یک بلیت مجازی لاتاری دریافت خواهند کرد. هیچ محدودیتی از نظر تعداد بلیت‌هایی که یک شرکت‌کننده می‌تواند دریافت کند وجود ندارد. هرچقدر  مبلغی که به حساب واریز می‌شود، بیشتر باشد و مشتریان بیشتر معامله کنند بلیت‌های لاتاری بیشتری می‌گیرند و شانس آنها برای بردن جایزه بیشتر خواهد شد.

البته شانس برنده‌شدن به تاریخ دریافت بلیت لاتاری هم بستگی دارد. بلیت‌هایی که از ۱ مارس تا ۳۰ ژوئن دریافت می‌شوند به اولین قرعه‌کشی وارد خواهند شد و بلیت‌هایی که از ۱ مارس تا ۳۰ سپتامبر دریافت شوند به قرعه‌کشی دوم وارد خواهند شد و بلیت‌هایی که از ۱ مارس تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۳ کسب می‌شوند وارد قرعه‌کشی سوم یعنی لاتاری «سال نو» خواهند شد. بلیت‌هایی که قبل از این تاریخ گرفته شده‌اند در هر سه قرعه‌کشی امکان شرکت دارند و این باعث می‌شود احتمال برنده‌شدن این افراد افزایش پیدا کند.

باید به این نکته اشاره کنیم که میزان تجربه و  سطح موفقیت در معاملات هیچ تأثیری بر شانس برنده‌شدن مشتری‌ها ندارند. قرعه‌کشی توسط یک تولیدکننده اعداد تصادفی انجام می‌شود بنابراین معامله‌گران حرفه‌ای و تازه‌کارها به یک اندازه شانس بردن دارند.

همه قرعه‌کشی‌ها به‌صورت آنلاین برگزار می‌شوند و ضبط می‌شوند و همه افرادی که به اینترنت دسترسی دارند می‌توانند از هر نقطه از جهان بر روند آن نظارت کنند. صحیح بودن جوایز بلیت‌ها در وب‌سایت رسمی NordFX قابل‌بررسی است  https://nfxpersian.com/promo/super-lottery-third-draw.html و مشتریان می‌توانند مشروح مقررات لاتاری ۲۰۲۳ را در این صفحه بخوانند.

در پایان باید این نکته مهم را یادآوری کنیم که برندگان لاتاری، جوایزشان را به‌صورت پول واقعی دریافت می‌کنند و می‌توانند از آن برای معامله استفاده کنند یا آن را بدون هیچ محدودیتی برداشت کنند.

 

هشدار: این مطلب اصلاً توصیه یا راهنمای سرمایه‌گذاری برای افرادی نیست که در بازارهای مالی فعالیت می‌کنند. هدف از انتشار این مطلب فقط اطلاع‌رسانی است. معامله در بازارهای مالی پرریسک است و شاید به ازدست‌رفتن کامل پول‌های سرمایه‌گذاری شده ختم شود. 


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید