2023 ژانویه 16

 10 سال پیش، در سال 2013،بروکر  NordFX برنده جایزه بهترین پلتفرم عربی فارکس در دوازدهمین نمایشگاه MENA شد. در سال 2020، کمیته تخصصی رتبه بندی جوایز فارکس نیز از تلاش های شرکت در این منطقه تقدیر نمود و اکنون، پس از رای معامله گران و بازدیدکنندگان سایت   NordFX به عنوان "بهترین کارگزار خاورمیانه 2022"  از طرف Forexing.com انتخاب شده است.

تلاش های NordFX در خاورمیانه توسط جایزه فارکسینگ به رسمیت شناخته شده است.1

فارکسینگ یک پورتال خبری مالی جهانی محبوب است که اخبار و تحلیل های به روز بازار فارکس و سایر بازارهای مالی را به معامله گران تازه کار و حرفه ای ارائه می نماید. علاوه بر این، صفحات پورتال حاوی مطالب آموزشی و مفید دیگری هستند که هدف از آن کمک به بازدیدکنندگان برای بهبود و تقویت کارایی معاملات می باشد.

فارکسینگ جوایز فارکس را به کارگزاران در سراسر جهان به دلیل بهترین رویکرد آنها به مشتریان در سال خاص ارائه می کند. تیم پورتال بهترین شرکت های این صنعت را بررسی، ارزیابی و معرفی می نماید. در طول زمان رای گیری، همه معامله گران می توانند به بروکر مورد علاقه خود برای یک سرویس خاص رای دهند.  جوایز به کارگزاران بین المللی و منطقه ای فارکس که بیشترین رای را دریافت کرده اند تعلق می گیرد. یکی از برندگان در سال 2022 بروکر  NordFX بوده که با اطمینان ، از رقبای خود در نامزدی بهترین کارگزار خاورمیانه پیشی گرفت.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید