2022 می 23

کنفدراسیون جهانی کسب‌وکارها، جایزه سرآمدی تجاری را برای دومین بار به NordFX اعطا کرد1 

NordFX برای دومین بار جایزه THE BIZZ را دریافت کرد، جایزه‌ای که کنفدراسیون جهانی کسب‌وکارها هرسال به شرکت‌هایی اعطا می‌کند که موفقیت تجاری چشمگیری کسب کرده‌اند.

بیش از ۱۵ سال است که کنفدراسیون جهانی کسب‌وکارها (WORLDCOB) به‌عنوان یک سازمان تجاری بین‌المللی، نقش رهبری را در ارتقای توسعه تجاری در بیش از ۳۰ کشور بازی کرده است و مشوق رشد شرکت‌ها و کارآفرینان از طریق اعطای جوایز THE BIZZ بوده است. NordFX اولین جایزه‌اش از این کنفدراسیون را در سال ۲۰۲۰ دریافت کرد و اکنون به موفقیت تازه‌ای دست یافته است. «جسوس موران» رئیس این سازمان در نامه‌ای «به نمایندگی از کنفدراسیون جهانی کسب‌وکارها» این‌طور نوشته است «صمیمانه‌ترین تبریکاتمان را به شما و تیمتان در NordFX به دلیل کسب جایزه مهم سرآمدی تجاری تقدیم می‌کنیم.

شرکت شما به دلیل موفقیت دائمی‌اش در فراتر رفتن از معیارهای ارزیابی مدنظر در پرسش‌نامه سرآمدی تجاری ما در حوزه‌های «رهبری تجاری»، «کیفیت محصولات و خدمات»، «سیستم‌های مدیریت»، «نوآوری و خلاقیت»، «مسئولیت اجتماعی شرکتی» و «دستاوردهای کسب شده» به کسب این جایزه نائل شده است. به همین دلیل مایلم بار دیگر به‌خاطر این دستاورد برجسته به شما تبریک بگویم. WORLDCOB آرزو می‌کند  عملکرد عالی شرکت و پرسنلتان را همچنان ادامه دهید.»


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید