2022 آوریل 4

نتایج ماه مارس ۲۰۲۲: سه معامله‌گر موفق NordFX، بیش از ۲۱۵ هزار دلار درآمد کسب کردند1 

شرکت کارگزاری NordFX برآیند معملات مشتریانش در ماه مارس سال ۲۰۲۲ را جمع‌بنده کرده است. در این نوشته، خدمات معامله‌گری اجتماعی، PAMM و کپی معامله و همچنین، سودی که از شرکای IB شرکت گرفته می‌شود به طور یکجا مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

هر سه جایگاه برتر ماه مارس به نمایندگان آسیای مرکزی و جنوب شرقی تعلق دارد.

  • بیشترین سود ماهانه، ۱۲۸ هزار و ۲۶ دلار، به مشتری‌ای تعلق دارد که شماره حسابش با ۱۶۲۰ شروع می‌شود.عمده‌ی معاملات این حساب با طلا (XAU/USD) انجام می‌شود. باید در نظر داشت که این معامله‌گر تازه‌وارد نیست. آن‌ها در ماه فوریه هم ۲۲ هزار و ۴۶ دلار کسب کردند و جایگاه دوم را از آن خودشان کردند.
  • این بار، صاحب حساب با چهار رقم اول شماره‌ی ۱۴۰۳ توانست جایگاه دوم را از آن خودش کند. او ۷۰ هزار و ۹۱۰ دلار را با تراکنش‌های روی جفت‌های BTC/USD، XAU/USD و USD/CAD به دست آورد.
  • دست آخر، سومین جایگاه را معامله‌گری با چهار رقم اول شماره حساب ۱۵۹۴ به دست آورد که سودی برابر با ۱۷ هزار و ۷۹۱ دلار به دست آورده بود. مهمترین ابزار معاملاتی او هم طلا بوده است.

شرایط برای خدمات سرمایه‌گذاری منفعل NordFX به این صورت است:

  • سرویس CopyTrading هنوز هم ارائه‌دهنده‌ای فعال به نام KennyFxPro دارد. سیگنالی که نام پیچیده‌ی KennyFXPRO - Journey of $205 to $5,000 را یدک می‌کشد، با ۲۲۵ درصد سود از ماه مارس ۲۰۲۱، حداکثر ۶۷ درصد افول داشته است. آن‌ها تنها در ماه مارس ۳۱ درصد به سرمایه‌شان اضافه کرده‌اند. مثل قبل، تقریبا تمام معاملات با استفاده از NZD/CAD ،AUD/CAD و AUD/NZD انجام شده‌اند. جفت‌ارز مشهوری مثل EUR/USD تنها ۰٫۲۱ درصد از معاملات آن‌ها را شامل شده است. سیگنال دیگری به نام KennyFXPRO-Prismo 2K از همین ارائه‌دهنده وجود دارد که از دیگری ۲ ماه جوان‌تر است. سود این یکی کمتر است؛ ۱۱۲ درصد. اما افولش هم کمتر و حدود ۴۵ درصد است.
  • پیشروهای سرویس PAMM هم در طول ماه گذشته تغییری نداشته‌اند. ما در اینجا یک بار دیگر از مدیری به نام KennyFXPRO یاد می‌کنیم. البته میزان تهاجمی بودن آن‌ها در معاملات حساب PAMM بسیار کمتر از CopyTrading است. این مدیر با حسابش به نام KennyFXPRO-The Multi 3000 EA در مدت ۴۳۲ روز، سرمایه‌اش را ۹۲ درصد افزایش داده است. حد نزولش هم زیاد نبوده است؛ تنها ۲۱ درصد. حساب TranquilityFX-The Genesis v3 که ۶۷ درصد سود را در مدت ۳۳۰ روز با حداکثر نزولی کمتر از ۲۱ درصد نشان داده است و همچنین، حساب NKFX-Ninja 136 که ۵۴ درصد سود از ۱۱ ژوئن ۲۰۲۱ با همین میزان نزول را در کارنامه‌اش دارد، در میان حساب‌های برتر هستند. جفت‌ارز EUR/USD هنوز هم در میان ابزارهای معاملاتی دیده نمی‌شود. اکثر معاملات با NZD/CAD ،AUD/CAD و AUD/NZD انجام می‌شوند. باید در نظر داشته باشید حداکثر نزولی که در اینجا نشان دادیم، در ماه مارس کمی افزایش پیدا کرده است؛ تقریبا ۵ درصد برای هر سه حساب.

در میان شرکای IB شرکت NordFX هم، هر سه اهل مرکز و جنوب شرقی آسیا بودند:

  • بیشترین کمیسیون، ۸۹۵۲ دلار، به شریکی تعلق پیدا کرد که چهار رقم ابتدایی شماره حسابش ۱۳۳۶ است و ماه گذشته، در جایگاه سو ایستاده بود.
  • مقام دوم برای شریکی با چهار رقم ابتدایی شماره حساب ۱۲۲۹ بود که ۳۸۸۱ دلار کمیسیون دریافت کرده است.
  • انتهای لیست سه نفر اول، شریک دیگری حضور دارد که شماره حسابش با ۱۳۳۶ شروع می‌شود و ۲۸۶۴ دلار به دست آورده است.

 

توجه: این محتوا نباید به عنوان توصیه‌ی سرمایه‌گذاری یا راهنمایی برای فعالیت در بازارهای مالی در نظر گرفته شود. هدف، تنها دادن اطلاعات است. معامله در بازارهای مالی با ریسک همراه است و می‌تواند باعث شود کل سرمایه‌تان را از دست بدهید.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید