2022 مارس 1

لاتاری جدید بزرگ NordFX: ۲۰۲ جایزه در ۲۰۲۲1 

شرکت کارگزاری NordFX در روز ۱ مارس لاتاری بزرگ جدیدی را شروع کرده است که در آن۲۰۰ جایزه‌ی نقدی را به ارزش ۲۵۰، ۵۰۰ و ۱۲۵۰ دلار اهدا خواهد کرد. همچنین ۲ جایزه‌ی بزرگ هم اهدا خواهد کرد که هریک ۱۰ هزار دلار ارزش دارند. ارزش کل جوایز اهدا شده به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد.

برخلاف رقابت‌های معامله‌گران، در لاتاری NordFX نیازی به این نخواهید داشت که با معامله‌گری در بازارهای مالی نتایج خیره‌کننده‌ای به دست بیاورید.  در این رقابت‌ها هم حرفه‌ای‌های باتجربه و هم تازه‌کارها شانس یکسانی برای برنده شدن خواهند داشت.

مزیت دیگر این لاتاری هم این است که برندگان، جوایزشان را نه به صورت پاداش، بلکه به صورت پول واقعی دریافت می‌کنند. به عبارت دیگر اگر بخواهند هم می‌توانند در معاملات‌شان استفاده‌اش کنند و هم می‌توانند آن را بدون هیچ محدودیتی دریافت کنند.

اولین لاتاری در سال ۲۰۲۱ برگزار شد و موفقیتی عظیم به همراه داشت. بیش از ۲۰ هزار بلیط در این لاتاری شرکت کردند. قرعه‌کشی‌ها به صورت آنلاین برگزار شدند و در آن‌ها، گردونه‌ای الکترونیکی به کار رفت که همه می‌توانستند آن‌ها را پیگیری کنند. حالا بعد از یک سال، شرکت کارگزاری NordFX تصمیم گرفته است که لاتاری جدیدی برگزار کند. شعار این لاتاری «جوایز بیشتر، برنده‌های بیشتر» است. جوایز در سال ۲۰۲۲ و در ۳ مرحله مشخص خواهند شد.: ۱۴۰ جایزه‌ی ۲۵۰ دلاری، ۴۰ جایزه‌ی ۵۰۰ دلاری، ۲۰ جایزه‌ی ۱۲۵۰ دلاری و ۲ جایزه‌ی بزرگ ۱۰ هزار دلاری. قرعه‌کشی‌ها در ۴ ژوییه و ۶ اکتبر ۲۰۲۲ و همچنین، ۴ ژانویه‌ی ۲۰۲۳ برگزار خواهند شد.

شما به سادگی می‌توانید در این لاتاری شرکت کنید و شانس این را داشته باشید که یک یا چند جایزه را به دست بیاورید. کافی است یک حساب Pro در NordFX داشته باشید (یا اگر ندارید، ثبت‌نام کنید و بسازید)، به اندازه‌ی ۲۰۰ دلار موجودی‌اش را افزایش دهید و معامله کنید.

به ازای هر ۲ لات گردش مالی در جفت‌ارزهای فارکس یا طلا (یا ۴ لات در نقره)، یک بلیط لاتاری دریافت می‌کنید. این کار به صورت خودکار انجام می‌شود. محدودیتی برای تعداد بلیط‌های هر شرکت‌کننده وجود ندارد. هرچه واریزی حساب و گردش مالی معامله‌گر بیشتر باشد، بلیط‌های بیشتری هم برای لاتاری وجود خواهد داشت و شانس برنده‌شدن بیشتر می‌شود. (اگر به آمارهای لاتاری قبلی نگاه کنید، می‌بینید که بعضی از معامله‌گران که فعالیت زیادی داشتند، توانسته بودند حتی ۳ جایزه هم برنده شوند).

از وب‌سایت NordFX به آدرس https://nordfxiran.com/promo/super-lottery-second-draw.html بازدید کنید تا جزییات بیشتری از این لاتاری متوجه شوید. همین الان می‌توانید در لاتاری بزرگ ۲۰۲۲ شرکت کنید و بلیط‌های لاتاری دریافت کنید.

 

توجه: این محتوا نباید به عنوان توصیه‌ی سرمایه‌گذاری یا راهنمایی برای فعالیت در بازارهای مالی در نظر گرفته شود. هدف، تنها دادن اطلاعات است. معامله در بازارهای مالی با ریسک همراه است و می‌تواند باعث شود کل سرمایه‌تان را از دست بدهید.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید