2021 سپتامبر 7

مهم‌ترین ویژگی یک کارگزار چیست؟ پول؟ نه، پول مهم‌ترین ویژگی نیست. کامپیوترها و نرم‌افزارها؟ نه این ابزارها هم نیستند. مهم‌ترین ویژگی هر کارگزار، مشتریانش، اعتماد آنها و رضایت آنها از سطح خدماتی است که کارگزاری به آنها ارائه می‌دهد. بنابراین جوایزی که یک کارگزار از اتحادیه‌های معامله‌گران دریافت می‌کند دارای ارزش خاصی هستند. به همین دلیل وقتی «اتحادیه معامله‌گران فارکس» جایزه بهترین «پشتیبانی مشتریان NordFX» در سال ۲۰۲۱ را به NordFX  اهدا می‌کند، این جایزه برای ما اهمیت بسیاری دارد.

معامله‌گران فارکس، بخش «پشتیبانی مشتریان NordFX» را به‌عنوان بهترین سرویس سال ۲۰۲۱ انتخاب کردند1 

اتحادیه تحلیل‌گران فارکس (FTA) سازمانی دارای نفوذ گسترده است که ۸۹ عضو از آمریکا، اروپا و آسیا آن را تشکیل داده‌اند. اعضای FTA  نماینده افرادی هستند که در صنعت خدمات مالی در مدل‌های تجاری گوناگون مشغول به کار هستند. اتحادیه تحلیل‌گران فارکس درباره موضوعات مربوط به ساختار بازار به اعضایش آموزش می‌دهد درعین‌حال که نمایندگی منافع آنها را در برابر اتحادیه‌های قانون‌گذاران، رگولاتورها و سایر صنایع به عهده می‌گیرد. در رویدادهای FTA  ، حاضران در جلسه از روندهای صنعت آگاه می‌شوند و فرصت‌های شبکه‌سازی منحصربه‌فردی را به دست می‌آورند که در توسعه و بهره‌وری شغلی اعضای اتحادیه نقش دارند. FTA  متعهد به ترویج حسن‌نیت و ارتقای استانداردهای بالای صداقت طبق اصل اساسی این سازمان است، این اصل می‌گوید: «کلام من، تعهد من است».

اعضای این اتحادیه از سال ۲۰۱۷ نهادهای مالی متنوع را در طیف وسیعی از رده‌ها ارزیابی کرده اند. امسال، در سال ۲۰۲۱ ، کارگزاری NordFX برنده جایزه مهمی در بخش «پشتیبانی مشتریان» از این اتحادیه شده است.

«پشتیبانی مشتریان» را می‌توان ویترین یک شرکت دانست، چون تحلیل‌گران، بیشترین تماس را با این خدمات دارند و این بخش اغلب به موضوعات اضطراری مربوط به بازکردن حساب، خصوصیات معامله و سرمایه‌گذاری، پرداخت‌ها و شراکت‌ها رسیدگی می‌کند. بسیار مهم است که این پشتیبانی به‌صورت فوری و توسط افراد ماهری ارائه شود. در شرکت بین‌المللی بزرگی مثل NordFX ، این بخش، انواع سرویس پشتیبانی خودش را به‌صورت چندزبانه و در زبان‌های مختلف ارائه می‌کند.

معامله‌گرانی از ۱۹۰ کشور در طول این سال‌ها در NordFX حساب بازکرده‌اند و بسیار مهم است که آنها با نماینده‌های شرکت به زبانی ارتباط برقرار کنند که به‌خوبی آن را می‌فهمند. در NordFX می‌توانید سؤالاتتان را به ۱۲ زبان محبوب و با کاربرد گسترده بپرسید و به همان زبان پاسخ بگیرید. این کار می‌تواند از روش‌های متنوعی مثلاً با تلفن، چت آنلاین، در فروم‌ها و در رسانه‌های اجتماعی انجام شود و مشتریان می‌توانند راحت‌ترین شیوه را از نظر خودشان انتخاب کنند. متخصصان «پشتیبانی مشتریان» نه‌تنها از پاسخ به سؤالات شما خوشحال می‌شوند بلکه به انتقادها و خواسته‌هایتان نیز گوش می‌دهند. کارگزاری NordFX عقیده دارد که بسیار مهم است که فقط به آنچه به دست آورده‌ایم اکتفا نکنیم، بلکه دائماً پیشرفت کنیم.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید