2021 آگوست 19

شرکت کارگزاری NordFX در اواسط آگوست، اولین جایزه سال ۲۰۲۱ خودش را دریافت کرد. متخصصان World Forex Award (WFA) که یکی از پرتال‌های مالی و سازمان‌های اصلی اعطای جایزه به تجارت‌های مختلف است، NordFX را به‌عنوان شفاف‌ترین کارگزاری سال ۲۰۲۱ انتخاب کردند.

جایزه شفاف ترین کارگزاری سال ۲۰۲۱ به کارگزاری NordFX اهدا شد1 

این جایزه اصولاً به این دلیل اهمیت دارد که شفافیت یکی از مهم‌ترین عوامل در بخش مالی است و به‌اندازه عملکرد مالی، تکنولوژی، ریسک و ... اهمیت دارد، شفافیت به معامله‌گران، سرمایه‌گذاران و شرکا اجازه می‌دهد تا قابل‌اطمینان بودن شرکت را ارزیابی کنند.

متخصصان WFA قبل از این که رای خودشان را اعلام کنند، این نکته را بررسی می‌کنند که آیا اطلاعاتی که شرکت به ذی‌نفعان ارائه می‌کند، آزادانه، کامل و به‌موقع منتشر می‌شوند و به شیوه قابل‌درک و لازم برای تصمیم‌گیری بی‌طرفانه منتشر شده‌اند یا خیر. یکی از ویژگی‌های NordFX که نقش مهمی در این انتخاب داشته است آن است که NordFX در مدت ۱۳ سال کارش در بازارهای مالی عملاً با هیچ شکایتی از سازمان‌های دولتی رگولاسیون مواجه نشده است، و مسائل محل اختلافی که گاهی اوقات با مشتریان پیش می‌آیند هم به صورت باز حل می‌شوند، و در صورت لزوم، با مشارکت متخصصان مستقل، حل می‌شوند.

باید به این نکته اشاره کنیم که سیاست کسب‌وکار NordFX متمرکز بر سه حوزه اصلی شفافیت است: بازبودن، شفافیت و دقت اطلاعات. این سیاست هم در اسناد مربوط به روابط مشتری و روابط با شریک و هم شرایط معامله از جمله سرعت اجرای سفارش، اسپردها و کارمزدهای تراکنش‌ها و واریز و برداشت وجه اعمال می‌شود.

تبلیغات NordFX هم از همین اصول پیروی می‌کنند. نمونه جدیدی از آن، لاتاری بزرگی است که امسال با قرعه‌کشی ۱۰۰ هزار دلار بین معامله‌گران برگزار خواهد شد. همه مشتریان شرکت می‌توانند در این لاتاری شرکت کنند، آنها می‌توانند مجموع ارزش بلیط‌های لاتاری‌شان را به صورت لحظه‌ای در وب‌سایت شرکت چک کنند، قرعه‌کشی‌ها نیز به صورت آنلاین برگزار می‌شوند و همه می‌توانند نحوه اعطای جوایز را در اینترنت دنبال کنند.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید