2021 آوریل 30

حساب پس‌انداز جدید NordFX: درآمد سرمایه‌گذاری به‌اضافه درآمد معاملاتی1 

حساب پس‌انداز جدید NordFX، گزینه منحصربه‌فردی است که متخصصان این شرکت از طریق تکنولوژی DeFi به مشتریان ارائه می‌کنند. این حساب نه‌تنها به شما اجازه می‌دهد تا درآمدی منفعل تا ۳۰% سالانه را کسب کنید بلکه مقدار سودی که از عملیات در بازارهای مالی کسب می‌کنید را افزایش می‌دهد. فقط کافی است یک وام تجاری با سود فقط ۳% بگیرید.

اصطلاح DeFi (که از عبارت انگلیسی «تأمین مالی غیرمتمرکز» گرفته شده است) برای کاربردهای خاصی در ارز دیجیتال یا بلاک‌چین به کار می‌رود و هدف آن حذف واسطه‌های مالی است. این مزیت‌های DeFi ، مبنای گزینه «حساب پس‌انداز» جدید ابتکاری NordFX را تشکیل می‌دهد، این حساب به صاحبان حساب اجازه می‌دهد تا سود چندین برابر بیشتری نسبت به بهره سپرده‌های بانکی بگیرند. درآمد منفعل به‌دست‌آمده از این سرمایه‌گذاری در حال حاضر حدود ۳۰% سالانه است و ممکن است تغییر کند.

تتر (USDT) که محبوب‌ترین استیبل کوین جهان است با نرخ تضمین شده ۱:۱ با دلار واقعی آمریکا معامله می‌شود و به‌عنوان ارز حساب پس‌انداز NordFX به کار می‌رود. حداقل مقدار سپرده در این حساب ۵۰۰$ است. به جز USDT ، سپرده‌گذاری با استیبل کوین‌های USDC و DAI هم که به طور خودکار به USDT تبدیل می‌شوند، امکان‌پذیر است. برداشت از حساب هم با USDT انجام می‌شود.

مزیت مهم این حساب، امکان گرفتن وام تجاری است که با تضمین پول‌های موجود در حساب به شما داده می‌شود. بهره این وام فقط ۳% سالانه است و از درآمد سرمایه‌گذاری کسر می‌شود. وجه وام فوراً به حساب «میز کار معامله‌گر» واریز می‌شود و با شرایطی مشابه با حساب Zero می‌توان از آن برای معامله کردن استفاده کرد.

این ویژگی به صاحبان حساب فرصت می‌دهد تا سود در سرمایه‌گذاری‌شان را از طریق معامله در بازارهای مالی افزایش دهند.

درآمد سرمایه‌گذاری، روزانه به «حساب پس‌انداز» واریز می‌شود و بدون هیچ محدودیتی در هر زمانی قابل برداشت است.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید