2021 آوریل 8

لاتاری بزرگ: NordFX  به معامله‌گران ۱۰۰۰۰۰ دلار جایزه می‌دهد1 

شرکت کارگزاری NordFX  لاتاری بزرگ ۱۰۰۰۰۰ دلاری را روز یکم آوریل برای مشتریانش اعلام کرد. این لاتاری واقعاً شایسته نام لاتاری بزرگ است: ۱۰۰ جایزه نقدی ۵۰۰ ، ۱۰۰۰ و ۲۵۰۰ دلاری و یک جایزه بزرگ ۲۰۰۰۰ دلاری در پایان سال قرعه‌کشی خواهد شد.

شرکت در این لاتاری بسیار ساده است و به‌راحتی می‌توانید شانس بردن یک یا چند جایزه داشته باشید. کافی است در NordFX حساب Pro داشته باشید (کسانی که حساب Pro ندارند می‌توانند ثبت‌نام کنند و حساب جدیدی باز کنند) و آن را تا ۲۰۰ دلار شارژ کنید و ... بعد معامله کنید.

همه معامله‌گران با گردش مالی معاملاتی فقط ۲ لات در جفت‌ارزهای فارکس یا طلا (یا ۴ لات در نقره) به طور خودکار یک بلیت لاتاری مجازی دریافت خواهند کرد. تعداد بلیت‌های لاتاری که شرکت‌کننده می‌تواند کسب کند اصلاً محدود نیست. واریزهای بیشتر و گردش مالی بیشتر باعث می‌شود تا شرکت‌کننده بلیت‌های لاتاری بیشتری دریافت کند. هرچه او بلیت‌های بیشتری داشته باشد شانس بردن جایزه نقدی‌اش هم بیشتر می‌شود.

برخلاف سایر مسابقه‌هایی که برای معامله‌گران برگزار می‌شوند هیچ نیازی نیست تا شرکت‌کننده لاتاری بتواند نتایج معاملاتی خارق‌العاده‌ای کسب کند. هم حرفه‌ای‌های باتجربه و هم مبتدیان در این لاتاری از شانس برابری برای برنده شدن برخوردار هستند. آنها می‌توانند از پول جایزه برای معامله بیشتر استفاده کنند یا آن را بدون هیچ محدودیتی برداشت کنند.

۷۰ جایزه به ارزش هر یک ۵۰۰ دلار، ۲۰ جایزه ۱۰۰۰ دلاری، ۱۰ جایزه ۲۵۰۰ دلاری و یک جایزه فوق‌العاده ۲۰۰۰۰ دلاری قرعه‌کشی خواهند شد. قرعه‌کشی در روزهای ۱ جولای، ۱ اکتبر ۲۰۲۱ و ۳ ژانویه ۲۰۲۲ برگزار خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت NordFX در آدرس  https://nordfxiran.com/promo/super-lottery.html مراجعه کنید.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید