2020 آگوست 31

شرکت کارگزاری NordFX از زمان تاسیسش در سال ۲۰۰۸، یکی از شناخته‌شده‌ترین پیشروهای بازار ارزهای خارجی یا فارکس بوده است. اعتماد مشتری‌های این شرکت از ۱۹۰ کشور مختلف، روی این موضوع صحه می‌گذارند. در ماه اوت امسال، تعداد حساب‌های معاملاتی که در شرکت باز شده بود از مرز ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار گذشت.

تعداد حساب‌های باز شده در NordFX از مرز ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار گذشت1 

موقعیت پیشروی NordFX را تنها رده‌بندی‌های کارگزاری‌ها در منابع تخصصی تایید نمی‌کند. این شرکت، همیشه در میان ۱۰ ناشر برتر تحلیل‌ها قرار داشته است و همین امر، کیفیت بالای خدمات ارائه‌شده‌اش را نشان می‌دهد. شایان توجه است در میان بیش از ۵۰ جایزه‌ی حرفه‌ای که NordFX کسب کرده، پیروزی‌هایی وجود دارد که به طور خاص روی اعتماد جامعه‌ی معامله‌گران دست می‌گذارد.

عناوین زیر در میان این پیروزی‌ها وجود دارند:

  • معتبرترین کارگزار جهان در سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ رقابت‌های فارکس و ShowFX World
  • معتمدترین کارگزار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۹ (رقابت‌های Global Brands)
  • بهترین کارگزار جهان به انتخاب معامله‌گران (آکادمی Masterforex-V).

نمی‌توان پیروزی‌های متعددی که این شرکت در نامزدی‌های متنوع «رقابت‌های IAFT» به دست آورده است، از خاطر برد. این رقابت‌ها را انجمن بین‌المللی معامله‌گران فارکس تاسیس کرده است که بیش از ۲۰۰ هزار معامله‌گر از کشورها مختلف در آن عضو هستند. بدین‌ترتیب در سال ۲۰۱۲، NordFX عنوان «بهترین کارگزار برای معامله با مشاوران معامله‌گر» را کسب کرد، در سال ۲۰۱۷ رقابت‌های IAFT را برای عنوان «بهترین کارگزار برای کار کردن با ارزهای دیجیتال» برنده شد و در سال‌های ۲۰۱۵، ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ به عنوان بهترین کارگزار آسیا شناخته شد.

مشتری‌های کارگزاری NordFX با ارزیابی نحوه‌ی کار این شرکت به اعتمادپذیری، شرایط معاملاتی معامله‌گران تازه‌کار و باتجربه، تنوع وسیعی از ابزارهای معاملاتی، توافق‌هایی با کیفیت بسیار بالا و از همه مهمتر، ارتباط حرفه‌ای مبتنی بر اعتمادی اشاره کردند که بین کارکنان و شرکای NordFX و مشتریانش وجود دارد.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید