2019 دسامبر 17

دسامبر ماهی است که سر تا سر سال را در آن جمع‌بندی می‌کنیم. اما NordFX قبل از این کار می‌خواهد به مشتری‌هایش هدیه‌ی سورپرایز سال نو را بدهد و حساب Stock جدیدی را معرفی کند که برای معاملات CFD ساخته شده است. این CFDها، سهام بزرگترین شرکت‌های دنیا را در خودشان دارند.

در این لحظه، سهام ۶۸ شرکت شامل آی‌بی‌ام، مسترکارت، مک‌دونالدز، مایکروسافت، فولکس‌واگن، اوبر، ای‌بی، علی‌بابا و Deutsche Bank برای معامله و سرمایه‌گذاری آماده هستند.

معاملات در پلت‌فرم خوش‌نام متاتریدر۴ انجام می‌شود. می‌توانید با اهرم ۱:۵ و روی CFD، هم پوزیشن‌های خرید باز کنید و هم پوزیشن‌های فروش. کل کمیسیون برای تراکنش رفت و برگشت تنها ۰.۲ درصد است. باید در نظر داشت که پوزیشن خرید باز مانده در روز تقسیم سود، سود تقسیمی را دریافت خواهد کرد. پوزیشن فروشی هم که در آن روز باز مانده باشد، سود سهام را پرداخت می‌کند.

می‌توانید برای اطلاعات بیشتر راجع به مشخصات ابزارهای معاملاتی و باز کردن حساب Stock، به وب‌سایت NordFX به آدرس https://nordfxiran.com/trading-account-stocks.html بروید. همچنین، برای این کار می‌توانید به کابین معامله‌گر خودتان هم رجوع کنید.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید