2019 اکتبر 29

یکی از مهمترین اولویت‌های NordFX بالا بردن مهارت معامله‌گرانش است. این کار، بر بالا بردن سود آن‌ها در معاملات بازارهای مالی تمرکز دارد.

این شرکت با توسعه‌ی مداوم جهت‌گیری، به مشتریانش این فرصت را می‌دهد که هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین آموزش ببینند. این موضوع، از نقطه نظر به‌روزرسانی و گسترش مستمر محصولات و ابزارهای قابل استفاده در کار اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

مشتریان NordFX علاوه بر جفت‌ارزهای بسیار متنوع می‌توانند ارزهای دیجیتال مهمی چون بیت‌کوین، فلزهای گرانبها، نفت و شاخص‌های سهام اصلی چون نزدک، داو‌جونز، Nikkei و غیره را معامله کنند.

صندوق‌های سرمایه‌گذاری NordFX هم بسیار مورد توجه هستند. سرمایه‌گذاران با این صندوق‌ها می‌توانند به سهام شرکت‌های بزرگ جهانی دسترسی داشته باشند؛ شرکت‌هایی چون اپل، فراری، بویینگ، کوکاکولا، گوگل، علی‌بابا و بسیاری از شرکت‌های دیگر. این کار، حتی با سرمایه‌ای اندک‌ها قابل انجام است.

در این لحظه، زمانی که از سایت NordFX بازدید می‌کنید، می‌توانید به کتابخانه‌ای متنوع از محتوای آموزشی دسترسی پیدا کنید که هم برای معامله‌گران تازه‌کار مفید است و هم برای معامله‌گران باتجریه. موجزترین دانشنامه‌ی الکترونیکی فارکس امسال، مختص کسانی که شروع به آشنا شدن با دنیای معاملات ارز کرده‌اند، منتشر شده است. البته سمینارها هم اهمیت بسیاری دارند. این سمینارها را کارمندان NordFX و همکارانی تدارک می‌بینند که تجربه‌ی بسیاری در معاملات دارند.

به این ترتیب، رویدادی در اکتبر امسال و در بزرگترین مرکز صنعتی ویتنام، شهر هو شی مین برگزار شد که به شکلی غیر معمول برگزار شده بود؛ به شکل برنامه‌ی تاک‌شویی که نمایندگان انجمن TraderViet و NordFX در آن دعوت شده بودند. در این برنامه، به سوالات انبوه مخاطبان پاسخ داده شد. هریک از ۱۳۰ شرکت‌کننده‌ی این تاک‌شو می‌توانستند شانس‌شان را در پرسشنامه‌ای ویژه بیازمایند، دانش‌شان را به اشتراک بگذارند، با همفکران‌شان ارتباط برقرار کنند و هدایایی خاطره‌انگیز از NordFX بگیرند.

معامله‌گران موفق - شرکت موفق شرکت کارگزاری NordFX تخصص خودش را با معامله‌گران ویتنام و کشورهای دیگر به اشتراک گذاشته است1 

باید خاطرنشان کرد که این رویداد، تنها رویدادی نبود که NordFX در ویتنام برگزار کرده است. تنها یک ماه قبل، شرکت در اجلاس آموزش مالی سایگون (SFES) شرکت کرد و در نهم نوامبر ۲۰۱۹، در نمایشگاه معامله‌گران ویتنام به دنبال دیدن همه خواهیم بود. این نمایشگاه در یکی از زیباترین هتل‌های شهر هو شی مین، هتل Windsor Plaza برگزار خواهد شد.

  حضور در این نمایشگاه رایگان است. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به این لینک مراجعه کنید: https://vietnam.tradersfair.com/.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید