2019 سپتامبر 30

در روز آخر سپتامبر، بزرگترین کلان‌شهر ویتنام، شهر ۱۰ میلیون نفری هوشی مین، رویدادی را شاهد بود که نه تنها چندین نفر از افراد متخصص را جذب کرد، بلکه افرادی که می‌خواستند در معامله‌گری آنلاین و سرمایه‌گذاری در بازارهای مالی تجربه کسب کنند هم به سمتش کشیده شدند. یکی از شرکت‌کننده‌های Saigon Financial Education Summit یا (SFES) ،شرکت NordFX بود که با غرفه و تیم گیرای خودش، در این نمایشگاه شرکت کرده بود.

Saigon Financial Education Summit، با اهدای جایزه به NordFX پایان یافت1 

برند NordFX همین الآن هم در ویتنام به خوبی شناخته شده است. نمایشگاه SFES این امکان را هم فراهم ساخت که شرکت‌کننده‌ها، بتوانند آخرین پیشرفت‌های این شرکت کارگزاری را نه تنها در حوزه‌ی معاملات ارز، بلکه در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال، سرمایه‌گذاری در سبد سهام و سهام تک شرکت‌های اصلی دنیا هم مشاهده کنند.

یکی از ابزارهای دیگری که معامله‌گران فرصت کسب سود از آن را داشتند، معامله‌ی شاخص‌های اصلی دنیا بود؛ شاخص‌هایی چون نزدک، داو جونز، Nikkei و غیره. همچنین، شاخص‌های دیگری هم قابل معامله هستند که حرکت قیمت ارزهای دیجیتال برتر دنیا را انعکاس می‌دهند.

آخرین اتفاقی که در این نمایشگاه افتاد، اهدای جایزه به شرکت‌های خدمات مالی بود که لایق به رسمیت شناخته شدن و احترامی عالی بودند. در رای‌گیری آنلاینی که برای این منظور برگزار شد، شرکت کارگزاری NordFX عنوان «Excellent Affiliate Program» را برای برنامه‌ی همکاری در فروش دو سطحی‌اش به دست آورد. این برنامه، همین الآن هم ۲۵ هزار نفر را از کشورهای مختلف به سمت خودش کشانده است.

لازم به ذکر است شراکت با NordFX کاری ساده است. برای این کار، کافی است فرآیندی کوتاه را برای ثبت‌نام کامل کنید. جهت اطلاعات بیشتر درباره‌ی شرایط و مزایای این برنامه، می‌توانید به سایت www.NordFXpartners.com مراجعه کنید.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید