2019 می 31

شرکت کارگزاری NordFX در نمایشگاه تخصصی معامله‌گران ۲۰۱۹ شرکت کرد. این نمایشگاه در پایتخت فیلیپین، شهر مانیلا و در آخر ماه می برگزار شد.

فیلیپین، با جمعیتی بیش از ۱۰۵ میلیون نفر، فرصت‌های عظیمی را برای توسعه‌ی بازار خدمات مالی فراهم میاورد. این رویداد عظیم که FinExpo آن را برگزار کرده بود، به تنهایی حدود دو هزار نفر را کنار هم گردآورد.

محصولات و خدمات NordFX در نمایشگاه معامله‌گران فیلیپین به نمایش درآمدند1 

بازدیدکننده‌های غرفه‌ی NordFX توانستند نظرات‌شان را با نمایندگان شرکت به اشتراک بگذارند و محصولات جدیدش را بیازمایند. ابزارهای معاملات CFD شامل قراردادهای نفت و شاخص‌های اصلی بازارهای سهام و همچنین، صندوق‌های سرمایه‌گذاریِ دارای معتبرترین و آینده‌دارترین شرکت‌های دنیا در میان این محصولات بودند. شرکت‌کننده‌های نمایشگاه، علی‌الخصوص به این موضوع توجه نشان دادند که این صندوق‌ها با شفافیت هر چه تمام‌تر، در دسترس بودند. به این ترتیب، بازارهای سهام جهانی می‌توانند برای تازه‌کارترین سرمایه‌گذاران که سرمایه‌هایی هرچه کوچک دارند هم در دسترس قرار بگیرند.

شرکت NordFX علاوه بر امکان معامله‌ی ارزهای دستوری با اسپردهای کوچک و اهرمی تا ۱:۱۰۰۰، خدمات دیگری را هم فراهم کرده است که تا همین جای کار شهرت بسیاری کسی کرده‌اند. این خدمات را می‌توان شامل سیستم‌های مدیریت اعتماد PAMM و RAMM، امکان معاملات مارجینیِ ارزهای دیجیتال و معاملات شاخص‌های دیجیتال در متاتریدر ۴ و ۵ دانست؛ پلت‌فرم‌هایی که بسیار مورد تقدیر هستند.

برنامه‌ مشارکت در فروش دو لایه‌ای NordFX هم به دلیل کمیسیون‌های بالا و شرایطی که همواره رو به بهبود حرکت می‌کنند، توجه زیادی را به خود معطوف کرد.

این شرکت، قدردانی خودش را از تمام سازمان‌دهندگان این نمایشگاه و البته، از تمام بازدید‌کننده‌هایی که NordFXا به عنوان کارگزار خودشان انتخاب کردند، اعلام می‌دارد.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید