2019 می 3

شرکت کارگزاری NordFX از سال ۲۰۱۷ جوایز تخصصی بسیاری را برای دستاوردها و ابداعاتش در حوزه‌ی معاملات ارزهای دیجیتال به دست آورده است. و در انتهای ماه آوریل امسال، یک جایزه‌ی دیگر هم به این جوایز اضافه شد. وب‌گاه معتبر و بین‌المللی FXDailyinfo، شرکت کارگزاری NordFX را به عنوان بهترین کارگزار معاملاتی ارزهای دیجیتال انتخاب کرده است.

NordFX برای سومین سال پیاپی، به عنوان بهترین کارگزار معاملات ارزهای دیجیتال انتخاب شد1 

سال ۲۰۱۸ میلادی، یکی از سخت‌ترین سال‌ها برای بازار ارزهای دیجیتال بوده است. در چنین شرایطی که به عنوان «زمستان دارایی‌های دیجیتال» شناخته می‌شود، مشتری‌های شرکت NordFX نه تنها می‌توانستند در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند، بلکه می‌توانستند فعالانه معامله‌شان کنند و از خرید و فروش آن‌ها سود ببرند.

متخصصین فناوری اطلاعات این شرکت توانستند پلت‌فرم‌های مشهور متاتریدر ۴ و ۵ را به گذرگاهی خاص متصل کنند. به این ترتیب، مجموعه ابزاری حرفه‌ای برای معاملات و تحلیل به وجود آمد که نه تنها می‌توانست برای تحلیل سریع بازار در شرایط مختلف استفاده شود، بلکه می‌توانست معاملات کوتاه‌مدت را انجام دهد و از کوچکترین نوسان‌های بازار هم سود بگیرد.

به لطف عمق بازار، همه‌چیز تا جای ممکن شفاف شد و تمام سفارش‌های محدود هم برای تمام مشارکت‌کننده‌های بازار قابل رویت شدند. به این ترتیب مشتری‌ها مستقیما با یکدیگر معامله کردند و نقش کارگزار به عنوان یکی از طرف‌های معامله حذف شد.

در حال حاضر هجده جفت‌ارز اصلی، جفت‌ارز بینابین و ۴ شاخص ارز دیجیتال آماده هستند تا بدون هیچ روز تعطیلی، در ۲۴ ساعت از هفت روز هفته و ۳۶۵ روز سال معامله شوند. مشتریان NordFXبه طور توامان می‌توانند به دلیل معاملات مارجینی، سودشان را ده‌ها برابر کنند. تنها ۱۰۰ دلار (در متاتریدر ۵) یا ۳۰۰ دلار (در متاتریدر ۴) نیاز است تا پوزیشنی با یک بیت‌کوین باز کنید.

همچنین شایان ذکر است که شرکت NordFX اعتبار بسیار زیادی دارد: این شرکت در ده سال گذشته (در حال حاضر ده سال است که NordFX در بازار حضور دارد)، تجربه‌ی بسیار زیادی را در دفع حملات هکرها به وسیله‌ی نرم‌افزارهای بسیار پیشرفته به دست آورده است. به همین دلیل است که در ده سال گذشته، هکرها حتی یک بار هم نتوانستند به این شرکت دستبرد بزنند. از سوی دیگر صرافی‌های ارز دیجیتال، تقریبا هر چند وقت یک بار تحت حمله‌ی هکرها قرار گرفته‌اند و کیف‌پول مشتری‌هایشان از دست رفته است.

برندگان رقابت‌های FXDailyinfo را آرایی مشخص می‌کند که از درگاه آنلاین این وب‌گاه جمع‌آوری می‌شود. به همین دلیل هم جایزه‌ی این رقابت‌ها ارزشی ویژه دارد؛ چرا که نقطه‌نظر جامعه‌ای متشکل از متخصصان را بازتاب می‌دهد. ما هم از تمام کسانی که به NordFX رای دادند و به کار ما ارج نهادند، قدردانی می‌کنیم.

 


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید