2019 آوریل 17

از آوریل امسال، مشتری‌های NordFX می‌توانند یکی از مشهورترین شیوه‌های مدیریت اعتماد استفاده کنند. این شیوه که در گذر زمان امتحانش را پس داده است، PAMM (سیستم مدیریت تخصیص درصد یا Percent Allocation Management Module) نام دارد.

 خدماتی که NordFX به مشتری‌هایش ارائه می‌دهد با یکی از مشهورترین ابزارهای سرمایه‌گذاری، حساب‌های PAMM، غنی‌تر شدند1

این سرویس، یکی از پرتقاضاترین خدماتی است که کارگزاری‌ها عرضه می‌کنند. چرا که پرداخت درصدی از سود به عنوان کارمزد به معامله‌گران، برای مدیریت وجوهی که به آن‌ها منتقل می‌شود، ابزاری عالی برای کسب درآمدِ سرمایه‌گذاران است. با این ابزار، سرمایه‌ی ایشان هم به نحو احسن تحت مرقبت قرار می‌گیرد.

خدمات PAMM شرکت NordFX یکی از بهترین شرایط این ابزار را در بازار ارائه می‌دهد. در عین حال، با این ابزار می‌توان گستره‌ی وسیعی از ابزارها را معامله کرد که در حساب‌های PRO و Zero موجود هستند. این ابزارها شامل ۳۳ جفت‌ارز، فلزات، ۱۵ جفت‌ارز دیجیتال، ۴ شاخص ارز دیجیتال، قرارداد CFD برای سهام مهمترین شرکت‌های دنیا و نفت هستند.

معاملات در پلت‌فرم MetaTrader 4 انجام می‌پذیرند. حداکثر اهرم در حساب‌های PAMM، ۱:۱۰۰۰ است. حداقل موجودی حساب مدیر، که قابل برداشت هم نخواهد بود، ۵۰ دلار است. شرکت برای این که سرمایه‌گذاران چه مبلغی را در سرمایه‌گذاری‌شان لحاظ کنند، چه پیشنهادی به معامله‌گران بدهند یا این که چه شروط دیگری در این سرمایه‌گذاری‌ها داشته باشند، محدودیتی قرار نداده است.

می‌توانید درباره‌ی اصول اولیه‌ی سرویس PAMM، در بخش «محصولات سرمایه‌گذاری» کابینه‌ی معامله‌گر اطلاعات بیشتری کسب کنید. این بخش از لینک https://account.nordfx.com/account/pamm در دسترس است. همچنین می‌توانید با ثبت‌نام به عنوان معامله‌گر مدیر یا سرمایه‌گذار، حساب مربوطه را افتتاح کنید.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید