2010 اکتبر 18

NordFX با کمال افتخار تکمیل فرآیند برندگذاری مجدد را به اطلاع می رساند، فرآیندی که هم شامل کار با اجزاء بصری برند و هم شامل مدل مدیریت ارتقاء روابط کلی مشتریان (CRM) می باشد. طراحی جدید وب سایت مطابقت کامل با استانداردهای صنعتی بروز بخش مالی دارد. علاوه بر این، ساختار سایت نیز در دست بازنگری است تا شهودی تر شده و استفاده از آن راحتتر باشد. فضای صحفه اصلی سایت به صورت نمای برگه ای بهینه شده است که به کاربر اجازه می دهد به سرعت به بخش های جالب سایت دسترسی داشته باشد. هم اکنون می توان با تنها یک جستجوی کامپیوتری به تمامی اطلاعات دسترسی پیدا کرد. بخش پشتیبانی مشتریان (Customer Support Section) هم اکنون بر روی صفحه ثابت شده است و حین جستجو در سایت همواره در دسترس خواهد بود.

از امروز به بعد، این لوگو به راحتی قابل تشخیص است و در عین ساده بودن، از ظاهری زیبا به لحاظ پویایی برخوردار است و با یک نگاه به خاطر می ماند. سبک تجاری شرکت و ترکیبی از رنگ مشکی غالب به همراه قرمز و سبز، بر اعتبار شرکت می افزاید و دیدگاهی از مسیر مطمئن پیشرفت های آتی شرکت را تداعی می نماید.

امیدواریم تغییرات انجام شده جهت بهبود سایت مورد توجه و استقبال معامله گران بالقوه و فعلی NordFX قرار گیرند و الهام بخش ما و مشتریان مان جهت رویارویی با چالش های جدید در بازار مالی باشند!


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید