2018 فوریه 4

یکی از مهمترین اولویت‌های ما در NordFX، منافع مشتری‌ها و حفاظت از سرمایه‌های آن‌هاست. شرکت ما برای این که بتواند بر اساس این اولویت فعالیت کند، در قدمی تازه به پروژه‌ی Serenity Financial پیوسته است.

NordFX و Serenity Financial: فناوری‌های بلاک‌چین در بازار فارکس1 

پروژه‌ی Serenity Financial پلت‌فرمی مستقل و میانجی است که از تکنولوژی بلاک‌چین استفاده می‌کند تا رابطه‌ی بین معامله‌گران و کارگزاری‌ها را مدیریت کند.  تمام عملیات‌های معاملاتی در یک زنجیره‌ی بلوکی ثبت می‌شوند که با آن، معامله‌گران می‌توانند مطمئن شوند که کارگزار دستورات معاملاتی‌شان را با دقت انجام داده است. این کار، از طریق سیستم Verify My Trade انجام می‌شود. از سوی دیگر، کارگزاران می‌توانند سرعت و دقت همیشگی خدمات‌شان را ثابت کنند.

Denis Kulagin، مدیر اجرایی Serenity Financial می‌گوید: «می‌دانیم که تیم NordFX، به طور مداوم تلاش می‌کند تا خدماتش را بهبود دهد. این تیم، فقط و فقط محصولاتی را به مشتریان عرضه می‌کند که آخرین تکنولوژی‌ها را داشته باشند». «حمایت شما، ما را مشعوف ساخته است. به عبارت دیگر، مشتری‌های NordFX جزو اولین کسانی هستند که به خدمات ما دسترسی دارند؛ خدماتی که هدفش شفاف‌سازی و امنیت هرچه بیشتر دنیای معامله‌گری است.»

در حال حاضر، کمیسیون مالی (FinancialCommission.org) این پروژه را تایید کرده و عرضه‌ی اولیه‌ی ارز دیجیتال پروژه‌ هم در حال اجرا است. برنامه‌ریزی شده که این ارز، تا ماه مارس امسال در دسترس عموم قرار گیرد.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید