2018 ژانویه 31

مشتریان عزیز، مفتخریم به اطلاع‌تان برسانیم که سه ارز دیجیتال جدید، به حساب‌های Pro و Zero اضافه شده‌اند. در حال حاضر علاوه بر BTCUSD، LTCUSD و ETHUSD، می‌توان با جفت‌های DSHUSD، XRPUSD و BCHUSD هم معامله کرد.

ارز Dash یا DSH ارز دیجیتالی است که اولین بار، در تاریخ هجدهم ژانویه‌ی۲۰۱۴ صادر شد. پیش از این، این ارز دیجیتال را با نام XCoin می‌شناختند و بعد از آن، تا تاریخ ۲۶ مارس ۲۰۱۵ با نام Darkcoin شناخته می‌شد. در حال حاضر ارز دیجیتال Dash یکی از۱۰ارز دیجیتابرتر به حساب میاید: در سپتامبر ۲۰۱۷، سرمایه‌ای که در بازار این ارز جریان داشت به دو نیم میلیارد دلار رسید. به بیان دیگر، ارزش Dash در دوازده ماهِ سال ۲۰۱۷ نود برابر شد.

ارز Ripple یا XRP، ارزی نسبتا قدیمی است. این ارز در سال ۲۰۱۲ معرفی شد. از اواخر سال ۲۰۱۷ Ripple هم مثل Dash، از نظر سرمایه‌ای که در بازارش جریان داشت، بین ۱۰ ارز دیجیتال برتر دنیا قرار گرفته است. این ارز بعد از بیت‌کوین، ایتریوم و Bitcoin Cash، مقام چهارم ارزهای دیجیتال دنیا را دارد. از یکم ژانویه تا ۳۱ دسامبر ۲۰۱۷، قیمت Ripple بیش از  چهارصد برابر رشد کرده است.

ارز Bitcoin Cash یا BCH، ارز دیحیتالی است که در یکم آگوست ۲۰۱۷ از بیت‌کوین جدا شد. در۵ ماه آخر سال گذشته، ارزش Bitcoin Cash ۱۲ برابر شد.

می‌توانید در وب‌سایت ما، بخش شرح حساب‌های Pro و Zero، اطلاعات بیشتری را راجع به مقررات معامله‌ی جفت‌ارزهای جدید مشاهده فرمایید. لطفا در نظر داشته باشید که مثل تمام ارزهای دیگر، حداکثر اهرمی که می‌توان برای معامله‌ی جفت‌های DSHUSD، XRPUSD و BCHUSD استفاده کرد، ۱:۱۰۰۰ است.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید