2018 ژانویه 17

آکادمی مسترفارکس-V شرکت NordFX را در دو بخش، به عنوان کارگزار برتر انتخاب کرد1

نتایج رای‌گیری در آکادمی مسترفارکس-V مشخص شد و NordFX، عنوان «بهترین کارگزار دنیا» را برای سومین سال متوالی به دست آورد. همچنین، برنامه‌ی همکاری در فروش‌مان هم برای سال ۲۰۱۷ و بین تمام کارگزاری‌های دیگر، به عنوان بهترین برنامه شناخته شد.

متخصصین آکادمی، کارکرد هر کارگزاری را براساس ۲۰ معیار مختلف بررسی می‌کنند. این معیارها شامل مدت کار کردن کارگزاری‌ها در بازار، اعتبار و وزن مجوزهای آن‌ها و شرایطی است که به مشتری‌ ارائه می‌کند. از سال 2017 میلادی، معامله‌گران و سرمایه‌گذاران بازار ارز، فعالیت کارگزاری‌ها را با روش دیگری هم ارزیابی می‌کنند.

و در نهایت با توجه به نتایج مالی شرکت در سال ۲۰۱۷، پایداری آن، رشد مشتری‌ها، بازخوردی که از فعالیت‌هایش گرفته و بسیاری از فاکتورهای دیگر، تمام متخصصین به اتفاقِ آرا اعلام کردند که شرکت ما در دو بخش، به عنوان شرکتِ برتر شناخته شده است.

همان طور که مجله‌ی «رهبر معاملات سهام» (Stock Exchange Leader) نوشته است، شورای متخصصین تاکید کرده که NordFX در میان دیگر شرکت‌ها، موفقیت‌های زیر را به دست آورده است:

  • ارائه‌ی دسترسی فوری به بازار بین بانکی،
  • بالا بردن سرعت اجرای معاملات و پایین آوردن اسپردها، به وسیله‌ی متصل کردن منابع جدید نقدینگی،
  • راه‌اندازی برنامه‌ی همکاری در فروش دو سطحه و جدید که پرسودترین شرایط را در بازار دارد،
  • فراهم آوردن امکان معامله‌ی ارزهای دیجیتال، با اهرم انقلابی ۱:۱۰۰۰،
  • معرفی حساب‌های جدید با ارز پایه‌ی بیت‌کوین.

دستاوردهای جدید شرکت شامل معرفی چندین راه‌حل‌های ابداعی است که نه تنها تجربه‌ی اثربخش‌تری برای معامله‌گر، سرمایه‌گذار و شرکا را پدید میاورد؛ بلکه ریسک معاملاتی و غیر معاملاتی را هم به طور توامان کاهش می‌دهد.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید