2018 ژانویه 4

NordFX: بهترین کارگزار برای کار با ارزهای دیجیتال1

همین که سال نو شروع شد، برندگان سال ۲۰۱۷ IAFT معرفی شدند. NordFX، با قدرت هرچه تمام‌تر جایگاهش را مستحکم ساخت و به عنوان «بهترین کارگزار برای کار با ارزهای دیجیتال» لقب گرفت.

رقابت‌های IAFT را «انجمن بین‌المللی معامله‌گران فاکس» (IAFT) برگزار می‌کند. در این رقابت‌ها، بیش از ۲۰۰ هزار معامله‌گر از سراسر جهان دخیل هستند. هر کدام از معامله‌گران، می‌توانند در وب‌سایت رقابت‌ها به کارگزاری‌ها رای دهند و قدردانی و اعتمادشان را با رای به آن‌ها، ابراز کنند.

ما از همه‌ی کسانی که به شرکت‌مان رای دادند، سپاس‌گزاریم. لازم به ذکر است که لقب «بهترین کارگزار برای کار با ارزهای دیجیتال» برای این جایزه، لقبی جدید است. برنده شدن در این سال جدید، بدون شک تایید می‌کند خدماتی که NordFX، امروز به معامله‌گران ارزهای دیجیتال عرضه می‌کند، تنها برای رفع تکلیف نیست؛ بلکه منحصر به فرد و خاص است.

حتی زمانی که سرمایه‌ی اولیه‌ی کمی داشته باشیم، می‌توانیم با اهرم ۱:۱۰۰۰ روی تراکنش‌های بیت‌کوین، لایت‌کوین و ایتریوم و همچنین اسپردهای پایین، سودهایی سرشار به دست آوریم؛ چه در زمان بالا رفتن قیمت و چه در زمان پایین آمدنش. امکان داشتن حسابی که ارز بیت‌کوین را در خود نگاه دارد تنها برای معامله‌گران فعال سودمند نیست. بلکه سرمایه‌گذاران غیرفعال هم می‌توانند تنها با مبادله‌ی ارزهای دیجیتال، از این حساب بهره‌مند شوند. به علاوه، باز کردن چنین حسابی تنها یک دقیقه وقت خواهد گرفت و تمام فرآیندش، فقط به صورت اینترنتی خواهد بود. این هم یکی از مزیت‌های بی‌چون و چرای NordFX است.

 

 


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید