2017 دسامبر 12

شرکای عزیز! مفتخریم به حضورتان عرض کنیم که از یازدهم دسامبر ۲۰۱۷ میلادی (بیستم آذرماه ۱۳۹۶)، شرایط و مقررات برنامه‌ی همکاری در فروش، برای حساب‌های Fix، Pro و Zero به روز شده است. حساب‌های جدید، بهترین ویژگی‌های حساب‌های قبلی را با هم ترکیب کرده‌اند:

  • حساب FIX، جایگزین حساب‌های «میکرو» و «۱:۱۰۰۰» خواهد شد - اسپردها پایین‌تر خواهند بود و همچنین، جفت‌ارزها و فلزات جدیدی اضافه شده‌اند. کمیسیون فروش حساب‌های Fix، در حال حاضر روی یک پیپ ثابت شده است. به عبارت دیگر، به ازای هر لات از جفت ارز EURUSD، ده دلار درآمد خواهید داشت (این رقم قبل از این، ۸ دلار بوده است).
  • حساب Pro، جایگزین حساب‌های «استاندارد» و «رمزنگاری» خواهد شد: - اسپردها پایین‌تر خواهند بود وهمچنین، ارزهای رمزدار (کریپتوکارنسی‌ها) هم اضافه شده‌اند. کمیسیون فروش حساب‌های Pro، در حال حاضر نیم نقطه از جفت ارز است. به عبارت دیگر، به ازای هر لات از جفت ارز EURUSD، پنج دلار درآمد خواهید داشت (این رقم قبل از این، ۳.۹ دلار بوده است). کمیسیون همکاری در فروش برای معاملات فلزات، در حال حاضر ۵ دلار به ازای هر لات است (پیش از این ۴ دلار بر هر لات بود). کمیسیون همکاری در فروش برای معاملات ارزهای رمزدار (کریپتوکارنسی‌ها)، پنج دلار به ازای هر لات برای BTCUSD، ۰.۱ دلار به ازای هر لات برای LTCUSD و ۰.۵ دلار به ازای هر لات برایETHUSD  است.
  • حساب Zero، با حساب MT-ECN جایگزین شده است. اسپردهای جدید صفر نقطه هستند، کمیسیون معامله هم کاهش پیدا کرده است. کمیسیون همکاری در فروش حساب‌های Zero، ۰.۴ نقطه از جفت ارز هستند. همچنین برای فلزات، ۴ دلار به ازای هر لات کمیسیون پرداخت می‌شود. این مقادیر ثابت هستند. کمیسیون شرکا برای معاملات جفت‌ارزهای رمزپایه (کریپتو کارنسی)، ۵ دلار برای هر لات از BTCUSD، یک دهم دلار برای هر لات از LTCUSD و نیم دلار برای هر لات از ETHUSD است.

برنامه‌ی همکاری در فروش دو سطحی که به لطف آن NordFX به شرکای سطح اول، ۱۰ درصد از کمیسیون شرکای سطح دوم را می‌داد، بدون تغییر باقی خواهد ماند.

همچنین مثل قبل، کمیسیون به طور خودکار و آنلاین پرداخت می‌شود. می‌توانید کمیسیون‌تان را هر لحظه که بخواهید و بدون هیچ محدودیتی، برداشت کنید.

شرکای NordFX، به طور خودکار تحت شرایط و مقررات جدید قرار خواهند گرفت و حساب‌های معاملاتی قدیمی هم به همین صورت، به حساب‌های جدید تبدیل خواهند شد.

امیدواریم که مشتری‌هایمان قدر چنین بهبود بزرگی را بدانند و درآمد شما شرکای عزیز، از برنامه‌ی همکاری در فروش NordFX به طور چشمگیری افزایش پیدا کند!


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید