2017 سپتامبر 7

NordFX دریافت جوایز فارکس را برای بهترین برنامه سهامداران در سال 2016 دریافت کرد. این برنامه تقریبا هر کسی را قادر می سازد تا کسب و کار خود را از ابتدا و بدون نیاز به سرمایه قابل توجهی از سرمایه اولیه ایجاد کند. پرداخت کمیسیون 30-50٪ از گسترش، رسیدن به $ 30 در هر مقدار، به برخی از بزرگترین در صنعت، و اجازه می دهد تا حتی یک شریک مبتدی به خوبی از این همکاری بهره مند شوند.

پس از یک سال، در اوت 2017، ما یک تغییر دیگر را اجرا کردیم: برنامه مشارکت دو سطح گرفت. این به شریک اجازه می دهد که چشم انداز کسب و کار خود را به طور قابل توجهی گسترش دهند و پاداش اضافی نسبت به پرداخت های معمولی دریافت کنند. NordFX همچنین شرایط ویژه ای برای شرکای VIP ارائه می دهد.

علاوه بر موارد فوق، شرکای فعالتر نیز از NordFX حمایت مالی خواهند کرد که هدف آنها کمک به سازماندهی تبلیغات مختلف، رقابت های تجاری و سمینارهای آموزشی است. برای به حداکثر رساندن اثربخشی این مشارکت، NordFX به طور منظم در دفاتر کمپانی شرکت می کند که در آن شرکا می توانند خواسته های خود را بیان کنند و تمام جزئیات مشارکت مستقیم با نمایندگان شرکت را مورد بحث قرار دهند.

 

همکاران فعالان NordFX  پشتیبانی مالی دریافت می کنند.1 

همکاران فعالان NordFX  پشتیبانی مالی دریافت می کنند.2 

عکس ها: یک میز گرد با شرکای NordFX در دفتر جدید در تایلند.« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید