2024 فوریه 27

NordFX اولین جایزه سال ۲۰۲۴ خودش را به دست آورد: بهترین بروکر کریپتو در جنوب شرقی آسیا1

مجله «Finance Derivative» برندگان جوایز سال ۲۰۲۴ خودش را اعلام کرد و نام بروکر NordFX هم در رده «بهترین بروکر کریپتو در جنوب شرقی آسیا»  جزء برندگان اعلام شد.

مجله «Finance Derivative» در زمینه اخبار، تحلیل و گزارش‌های مالی درباره امور مالی، بانکداری، تکنولوژی و سرمایه‌گذاری تخصص دارد. این مجله، طیف وسیعی از موضوعات از اقتصاد کلان تا ابزارها و استراتژی‌های خاص سرمایه‌گذاری را پوشش می‌دهد و منبع اطلاعاتی ارزشمندی برای متخصصان بخش مالی محسوب می‌شود.

جوایز «Finance Derivative» به‌صورت سالانه برگزار می‌شوند و از دستاوردهای برجسته شرکت‌های پیش‌گام در بخش‌های بانکداری، بیمه، فین‌تک، خدمات کارگزاری و سایر بخش‌های صنعت‌های مالی، تقدیر به عمل می‌آورند. این جوایز نه‌تنها از دستاوردهای چشمگیر  شرکت‌ها تقدیر می‌کنند بلکه به‌عنوان استانداردی برای هر صنعت عمل می‌کنند و شاخص مهمی برای تصمیم‌گیری فعالان در همه صنایع مرتبط محسوب می‌شوند.

در نامه تیم سردبیری «Finance Derivative» آمده است «مایلیم به شما تبریک بگوییم و بابت شهرت نیک و سرآمدی‌تان از شما قدردانی کنیم. ما با تأکید بر نتایج برجسته‌ای که کسب کرده‌اید خرسندیم که NordFX را به‌عنوان برنده سال ۲۰۲۴ در بخش «بهترین بروکر کریپتو در جنوب شرقی آسیا» اعلام کنیم. متخصصان ما به روش‌های نوآورانه NordFX، طیف وسیع جفت‌ارزهای کریپتوی تحت پوشش آن، سطح بالای اجرای سفارش‌ها و فرصت مارجین ترید که به تریدرها اجازه می‌دهد تا سود احتمالی‌شان را به‌خوبی افزایش دهند، توجه خاصی داشتند».


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید