2024 می 6

NordFX اولین جایزه‌اش را در سال ۲۰۱۰ یعنی ۱۵ سال قبل دریافت کرد. این بروکر از آن زمان تابه‌حال بیش از ۷۰ جایزه و عنوان معتبر حرفه‌ای را به دلیل دستاوردها و نوآوری‌هایش در بخش‌های متنوع صنعت مالی به دست آورده است. بااین‌حال قبلاً فقط یک‌بار در سال ۲۰۱۵ بود که شایستگی‌های NordFX در سازمان‌دهی معاملات ECN به شکل خاص مورد تقدیر قرار گرفته بود. اما حالا پرتال آنلاین معتبر بین‌المللی FXDailyInfo مجدداً این شرکت را به‌عنوان «بهترین بروکر فارکس ECN/STP» انتخاب کرده است.

NordFX به‌عنوان «بهترین بروکر ECN/STP فارکس» در سال ۲۰۲۴ انتخاب شد1

FXDailyInfo یکی از منابع خبری معتبر  و پیشتازی است که اخبار و تحلیل‌های روزانه درباره بازارهای مالی را منتشر می‌کند مطالب این پرتال شامل بررسی بروکرها، مطالب آموزشی و سایر اطلاعات مفید برای تریدرها می‌شود. این پرتال هر سال جوایزی را به بهترین نمایندگان صنعت مالی اعطا می‌کند. برندگان «جوایز FXDailyinfo» از طریق رأی‌گیری آزاد بازدیدکنندگان این وب‌سایت تعیین می‌شوند و این شیوه باعث می‌شود تا این جوایز ارزش خاصی داشته باشند زیرا نظر جامعه حرفه‌ای را به صورتی بی‌طرفانه منعکس می‌کنند. این بار  خدماتی که NordFX در حساب‌های Zero در پلتفرم‌های محبوبی مثل متاتریدر ۴ و ۵ به مشتریانش ارائه می‌کند باعث شد تا این بروکر بتواند مقام نخست را در این جوایز کسب کند.

دسترسی مستقیم به نقدینگی بین‌بانکی، مهم‌ترین قابلیت در اینجا است. شبکه ارتباط الکترونیک (ECN) که در حساب‌های MT4 Zero و MT5 Zero استفاده می‌شود، سفارش‌های تریدرها را مستقیماً به تأمین‌کنندگان نقدینگی می‌فرستد و واسطه‌های اضافه را حذف می‌کند. این کار باعث می‌شود تا زمان پردازش سفارش کمتر شود و فرصتی برای ترید با مطلوب‌ترین قیمت‌ها با حداقل کمیسیون و اسپرد فراهم شود. اسپردهای محبوب‌ترین جفت‌ارزها مثل EUR/USD، GBP/USD و USD/JPY معمولاً ۰ پیپ هستند. تریدرها  در این حساب‌ها علاوه بر جفت‌ارزها می‌توانند با ارز دیجیتال، سهام و شاخص‌های سهام همین‌طور نفت، گاز، فلزات گران‌بها هم معامله کنند. باید توجه داشته باشید که اسپرد جفت‌ارز XAU/USD هم صفر است. این جفت‌ارز به شکل خاص محبوب سه تریدر برتر NordFX است و آنها در سال قبل یعنی ۲۰۲۳ با کمک این جفت‌ارز توانسته‌اند مبلغ چشمگیر ۲.۵ میلیون دلار آمریکا سود به دست آورند.

 

هشدار: این مطلب اصلا توصیه یا راهنمای سرمایه‌گذاری برای افرادی نیست که در بازارهای مالی فعالیت می‌کنند. هدف از انتشار این مطلب فقط اطلاع‌رسانی است. معامله در بازارهای مالی پرریسک است و شاید به ازدست‌رفتن کامل پول‌های سرمایه‌گذاری شده ختم شود. 


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید