2024 مارس 8

لاتاری بزرگ خارق‌العاده جدید NordFX: ۴+۲۰۲ جایزه در سال ۲۰۲۴1

لاتاری بزرگ خارق‌العاده جدید بروکر NordFX از روز ۸ مارس امسال شروع می‌شود و جوایز نقدی گسترده‌ای از ۲۵۰ تا ۵۰۰۰ دلار در آن اهدا می‌شود و کل مبلغ این جوایز ۱۰۰,۰۰۰ دلار است.

این لاتاری بزرگ با مجموع جوایز ۱۰۰,۰۰۰ دلار در NordFX به یک رسم سالانه تبدیل شده است و چهارمین سال متوالی است که این بروکر این لاتاری را برگزار می‌کند. بیش از ۵۰۰ مشتری این بروکر در این مدت توانسته‌اند برنده شوند.  بر خلاف مسابقاتی که بین تریدرها برگزار می‌شوند، مزیت بزرگ این لاتاری این است که شانس حرفه‌ای‌های باتجربه  و تازه‌کارها برای برنده‌شدن با هم برابر است. مزیت دیگرش آن است که برنده‌های لاتاری، پول واقعی جایزه می‌گیرند و نه پاداش (بونس) ضمنا آنها می‌توانند از این پول برای ترید و معامله بیشتر استفاده کنند یا جایزه‌شان را بدون هیچ محدودیتی برداشت کنند.

مزیت سوم آن هم این است: شرکت در لاتاری و دستیابی به شانس بردن یک یا چند جایزه کاملا ساده است. فقط کافی است یک حساب Pro در NordFX داشته باشید (یا برای افتتاح یک حساب جدید ثبت‌نام کنید) ۲۰۰ دلار آن را شارژ کنید و فقط ترید کنید. هر تریدری با گردش معاملاتی فقط ۲ لات در جفت‌ارزهای فارکس یا طلا (یا ۴ لات نقره) خودبه‌خود یک بلیت مجازی لاتاری دریافت می‌کند. تعداد بلیت‌های یک شرکت‌کننده هیچ محدودیتی ندارد. هر چقدر یک شرکت‌کننده، واریز بیشتر و گردش مالی بالاتری داشته باشد، بلیت‌های لاتاری بیشتری خواهد گرفت و شانسش برای بردن جایزه بیشتر می‌شود. لاتاری خارق‌العاده NordFX ، فرصتی عالی برای تریدرها است تا علاوه بر این که شانسشان را برای بردن جوایز نقدی امتحان می‌کنند، فعالیت معاملاتی خودشان را هم افزایش دهند و استراتژی‌های معاملاتی جدیدی را کشف کنند.

شعار لاتاری امسال این است «۴+۲۰۲ شانس برای برنده‌شدن در ۲۰۲۴»، این شعار به‌وضوح نشان می‌دهد که جوایز فراوانی در این لاتاری توزیع خواهند شد. امسال برندگان ۲۰۲ جایزه (۱۴۰ جایزه ۲۵۰ دلاری، ۳۰ جایزه ۵۰۰ دلاری، ۲۰ جایزه ۷۵۰ دلاری و ۱۲ جایزه ۱۲۵۰ دلاری) را در کنار ۴ جایزه بزرگ خارق‌العاده ۵۰۰۰ دلاری دریافت خواهند کرد. مجموع جوایز برابر با ۱۰۰,۰۰۰ دلار است که به سه بخش تقسیم می‌شود: ۲۰,۰۰۰ دلار در قرعه‌کشی تابستان و ۲۰,۰۰۰ دلار دیگر در قرعه‌کشی پاییز توزیع خواهند شد، قرعه‌کشی سال نو که مهمترین قرعه‌کشی است هم ۶۰,۰۰۰ دلار جایزه خواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت NordFX در آدرس https://persian-nordfx.com/promo/super-lottery.html  مراجعه کنید. شما هم می‌توانید در لاتاری بزرگ خارق‌العاده ۲۰۲۴ شرکت کنید و از همین حالا بلیت‌های لاتاری  خودتان را جمع کنید.

 

هشدار: این مطلب اصلا توصیه یا راهنمای سرمایه‌گذاری برای افرادی نیست که در بازارهای مالی فعالیت می‌کنند. هدف از انتشار این مطلب فقط اطلاع‌رسانی است. معامله در بازارهای مالی پرریسک است و شاید به ازدست‌رفتن کامل پول‌های سرمایه‌گذاری شده ختم شود. 


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید