2024 فوریه 20

«پاداش تجمیعی مارجین کال»، طرح جدیدی که در شرایط سخت به تریدرهای NordFX کمک می‌کند1

مشتری‌های بروکر NordFX از ۲۰ فوریه ۲۰۲۴  فرصت دارند تا در طرح پاداش تجمیعی به نام «پاداش مارجین کال» شرکت کنند. هدف از این طرح کاملاً منحصربه‌فرد این است که پولی را در اختیار تریدرها قرار بدهد تا  اگر در حسابشان «مارجین کال» شدند بتوانند پوزیشن‌های باز خودشان را حفظ کنند و ترید را ادامه بدهند.

هیچ‌کس مصون از اشتباه نیست و حتی باتجربه‌ترین تریدرها هم ممکن است سرانجام این هشدار را دریافت کنند که پول کافی در حسابشان ندارند تا پوزیشن‌های معاملاتی باز خودشان را حفظ کنند. آنها برای جلوگیری از این فاجعه باید فوراً پول به حسابشان واریز کنند در غیر این صورت پوزیشن‌های آنها به‌اجبار بسته خواهد شد و باعث ضرر و زیان آنها می‌شود.

قبلاً تریدرهایی که با این شرایط مواجه می‌شدند با دو گزینه دردناک مواجه می‌شدند: پذیرفتن زیان یا یافتن فوری منابع مالی بیشتر. «مارجین کال» به همین دلیل یکی از بزرگ‌ترین ترس‌های تریدرها است. حالا مشتریان NordFX  می‌توانند «درمان این ترس» را در اختیار داشته باشند. طرح «پاداش مارجین کال» راهی بدون سختی و درد برای بیرون آمدن از این وضعیت دشوار است.

منحصربه‌فرد  بودن این پاداش به این دلیل است که تریدرها خودشان مبلغ پاداش دریافتی را تعیین می‌کنند: هرچه آنها فعالانه‌تر به حسابشان پول واریز و ترید کرده باشند، پاداشی که خواهند گرفت، بیشتر می‌شود. مبلغ پاداش بر اساس حجم معاملاتی (برحسب لات) که در حساب قبل از وقوع مارجین کال اتفاق افتاده است، به‌صورت خودکار محاسبه می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قوانین طرح «پاداش مارجین کال» لطفاً به این آدرس مراجعه کنید. https://persian-nordfx.com/promo/mcb.html. ثبت‌نام در این طرح و درخواست دریافت پاداش، خیلی ساده  و سرراست است و می‌توانید این کار را به‌سادگی در میز کار معامله‌گر NordFX انجام دهید.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید