2011 مارس 1

باعث خرسندی ماست که برنامه منحصر به فرد جدید خود که NordFX Shop نام دارد را به مشتریان اطلاع دهیم. از طریق این برنامه شما می توانید امتیازات «NFX» را برای دریافت جوایز ارزشمند مبادله کنید. در نتیجه معامله بر روی تراکنش ها، امتیازات برای هر معامله گر انباشته می شوند.

این برنامه بویژه بر روی امتیازات اهدایی به مشتریان، به صورت 100 امتیاز به ازای نسبت لات (به ترتیب 10 امتیاز به ازای هر 0.1 لات و 1 امتیاز به ازای هر 0.01) متمرکز می شود. مجموع جایزه های کسب شده را می توان هر زمان در دفتر معامله گر (Trader’s Office) مشاهده نمود. چنانچه یک معامله گر چندین حساب داشته باشد، مجموع مبلغ جایزه برای تمامی حساب ها نشان داده خواهد شد، قابلیتی که امکان کسب هر چه زودتر جایزه ارزشمند را فراهم می آورد. جایزه به آدرس مشخص شده در صفحه مشخصات به سرتاسر دنیا ارسال خواهد شد.

از همان ابتدا دسته های مختلف جوایز از محصولات مناسبتی گرفته تا کالاهای روزمره در دسترس قرار خواهند گرفت. از جمله این جوایز می توان گوشی های iPhone 4، iPad، HTC Desire HD، Canon 550D، brand name USB pen-drives، لوازم جانبی زنانه و مردانه که لوگوی NordFX روی آنها حک شده است، را نام برد. برنامه ریزی به گونه ای است که دامنه جوایز موجود را بر اساس نظرات دریافتی از مشتریان، به صورت دوره ای بروز رسانی کرده و گسترش دهیم.

امیدواریم NordFX Shop مورد پسند معامله گران قرار گرفته و به آنها کمک کند در حالیکه همکاری خود با NordFX را به تجربه ای ثمربخش و خوشایندتر از آنچه هست تبدیل می کنند، از جوایز آن نیز برخوردار گردند. تمام کاری که لازم است انجام دهید، ثبت نام در دفتر معامله گر از طریق مراجعه به وب سایت، تایید موافقت خود با مقررات مشارکت و سپس شروع جمع آوری امتیازات «NFX» است. ما معاملاتی موفقیت آمیز برای معامله گران خود آرزومندیم و از شرکت آنها در طرح جوایز جدید NordFX استقبال می کنیم.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید