2023 می 31

بروکر NordFX دوباره کیفیت بالای خدماتش را ثابت کرد. نتایج رأی‌گیری پرتال بین‌المللی فارکس FXDailyinfo نشان می‌دهد که این شرکت توانسته است جایزه «بهترین پلتفرم معاملات کریپتو -۲۰۲۳» را کسب کند.

تریدرهای کریپتو دوباره به NordFX رأی دادند1 

FXDailyinfo یک منبع اطلاعاتی مهم است که اخبار روزانه و تحلیل‌های بازارهای مالی از جمله بررسی بروکرها، مطالب آموزشی، اطلاعات پاداش‌ها و برنامه‌های تبلیغاتی و سایر اطلاعات ارزشمند را به معامله‌گران ارائه می‌کند. مراسم «FXDailyInfo Awards» هر سال برگزار می‌شود و جوایز آن به دستاوردهای استثنایی و مشارکت‌های چشمگیر در بخش‌های گوناگون بازار مالی اهدا می‌شود این جوایز بر اساس رأی‌گیری آزادانه بازدیدکنندگان این پرتال به شرکت‌ها و افراد تعلق می‌گیرند.

NordFX در سال ۲۰۱۹ توانست عنوان «بهترین بروکر کریپتو» را در جوایز FXDailyInfo کسب کند. اکنون NordFX پس از چهار سال دوباره شهرت عالی معاملات آنلاین کریپتوی خودش را با کسب عنوان «بهترین پلتفرم معاملاتی کریپتو» ثابت کرد. بازدیدکنندگان در جریان رأی‌گیری، دلایل زیر را برای این انتخاب خودشان ذکر کرده‌اند:

  • امکان انتخاب گسترده از بین جفت‌های ارز دیجیتال که به تریدرها اجازه می‌دهد تا پرسودترین فرصت‌های معاملاتی را در هر لحظه پیدا کنند.
  • تکنولوژی‌های امنیتی پیشرفته‌ای که NordFX برای حفاظت از سرمایه مشتریان خودش به کار می‌گیرد. NordFX بر خلاف سایر صرافی‌های ارز دیجیتال هرگز در طول سال‌های فعالیتش هک نشده است و حتی یک سنت از پول مشتریانش به سرقت نرفته است.
  • سهولت استفاده. پلتفرم معاملاتی متاتریدر ۴ یک برنامه عالی است که انجام معاملات کریپتو را برای افرادی با سطوح گوناگون تجربه  معاملاتی امکان‌پذیر می‌کند.
  • اجرای سفارش خیلی سریع. استفاده از تکنولوژی‌های مدرن اجازه اجرای سفارش ظرف فقط ۰٫۵ ثانیه را به مشتریان می‌دهد و معامله‌گران NordFX می‌توانند بیشترین سود را از شرایط در حال تغییر سریع بازار کسب کنند.
  • توانایی کسب سود هم در بازارهای صعودی و هم نزولی بدون نیاز به در اختیار داشتن واقعی ارز دیجیتال.
  • در نهایت، دسترسی به معاملات مارجین هم عامل بسیار مهمی است. کافی است به این نکته اشاره کنیم که برای باز کردن یک تراکنش به ارزش ۱ بیت‌کوین فقط به ۱۵۰ دلار نیاز دارید و برای معامله با ۱ اتریوم فقط به ۱۵ دلار نیاز دارید و برای معامله روی ۱ ریپل فقط به ۰٫۰۲ دلار نیاز دارید. یعنی معامله‌گران می‌توانند با حجم کریپتوی ده‌ها و صدها برابر بیشتر از پول خودشان معامله کنند و این کار می‌تواند سود احتمالی آنها را بسیار افزایش دهد.

 

هشدار: این مطلب اصلاً توصیه یا راهنمای سرمایه‌گذاری برای افرادی نیست که در بازارهای مالی فعالیت می‌کنند. هدف از انتشار این مطلب فقط اطلاع‌رسانی است. معامله در بازارهای مالی پرریسک است و شاید به ازدست‌رفتن کامل پول‌های سرمایه‌گذاری شده ختم شود. 


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید