2023 آوریل 17

NordFX در جوایز مجله « Finance Derivative» برندۀ دو جایزه شد1 

مجله « Finance Derivative» برندگان جوایز سال ۲۰۲۳ خودش را اعلام کرد. شرکت کارگزاری NordFX در این جوایز در دو رده به‌صورت هم‌زمان برنده شد: «شفاف‌ترین شرکت کارگزاری فارکس در امارات متحده عربی در سال ۲۰۲۳» و «بهترین برنامه همکار فروش فارکس در جنوب شرقی آسیا در سال ۲۰۲۳».

مجله « Finance Derivative» یک مجله کاغذی و آنلاین است که اخبار و اطلاعات صنعت مالی را منتشر می‌کند. این مجله در سال ۲۰۱۷ آغاز به کار کرده است و اطلاعاتی درباره تکنولوژی مالی، سرمایه‌گذاری، بانکداری و سایر موضوعات بخش مالی را به خوانندگانش ارائه می‌کند. خوانندگان «Finance Derivative» از متخصصان صنعت مالی تشکیل می‌شوند و بانکدارها، معامله‌گران، تحلیل‌گران، مشاوران، سرمایه‌گذاران و مدیران از جمله خوانندگان آن هستند.

مجله « Finance Derivative» علاوه بر انتشار این مجله، جوایز سالانه‌ای را برگزار می‌کند که برای تقدیر از دستاوردهای برجسته در صنعت مالی به برندگان اهدا می‌شوند. این جوایز از چند رده مثلاً «بهترین بانک»، «بهترین صندوق سرمایه‌گذاری»، «بهترین استارتاپ مالی»، «بهترین کارگزاری» و غیره تشکیل می‌شوند. برندگان جوایز توسط تیمی از روزنامه‌نگاران و متخصصان صنعت مالی تعیین می‌شوند که تحلیل و ارزیابی عمیقی را درباره نامزدها انجام می‌دهند و تعیین می‌کنند که چه کسی شایسته بردن جایزه است. از برندگان قبلی این جوایز می‌توان به سازمان‌های مشهوری همچون «بانک بارکلیز» و «JPMorgan Chase» ، صندوق سرمایه‌گذاری «بلک‌راک» و سیستم‌های پرداخت ویزا و «Revolut» اشاره کرد.

نام شرکت کارگزاری NordFX در میان برندگان این جوایز در سال ۲۰۲۳ دیده می‌شود. در نامه اهدای جایزه آمده است «مجله Finance Derivative  به شما تبریک می‌گوید و قدردانی و تشکر ویژه‌اش را بابت عملکرد برجسته و سرآمدی‌تان به شما ابراز می‌کند. برای تقدیر از عملکرد برجسته‌تان، مفتخریم که NordFX را به‌عنوان برنده سال ۲۰۲۳ در رده «شفاف‌ترین شرکت کارگزاری فارکس در امارات متحده عربی در سال ۲۰۲۳» و «بهترین برنامه همکار فروش فارکس در جنوب شرقی آسیا در سال ۲۰۲۳» اعلام کنیم».

 

هشدار: این مطلب اصلاً توصیه یا راهنمای سرمایه‌گذاری برای افرادی نیست که در بازارهای مالی فعالیت می‌کنند. هدف از انتشار این مطلب فقط اطلاع‌رسانی است. معامله در بازارهای مالی پرریسک است و شاید به ازدست‌رفتن کامل پول‌های سرمایه‌گذاری شده ختم شود.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید