2011 فوریه 4

مطابق با تقویم باستانی چین، سال خرگوش فلزی در شب سوم فوریه فرا می رسد. هر سال با یک چرخه جدید، نوشدن زندگی انسان و ظهور چیزهای جدید و مهم شروع می شود. NordFX یک هدیه "سال نو" برای معامله گران خود از سرتاسر جهان تدارک دیده است. این هدیه ای شیرین بویژه برای مشتریانی که قصد امتحان معامله در فارکس و ارزیابی کیفیت برجسته خدمات ماست.

NordFX خط حساب های معاملاتی را با یک حساب جدید - حساب "خوشامدگویی!" توسعه داده است. در این حساب 8 دلار از قبل سپرده گذاری شده است. این وجوه را شرکت جهت معامله به صورت "رایگان" تدارک دیده است. این بدان معناست که شما می توانید بلافاصله بعد از افتتاح حساب شروع به معامله کنید!

8 دلار فوق الذکر فقط در نخستین برداشت از حساب شما کسر خواهند شد، بنابراین، معامله گر می تواند بدون اینکه از طرف خود سپرده گذاری کرده باشد، معامله را شروع نماید. علاوه بر این، همه سودهای حاصل شده در حساب را می توان در هر زمان برداشت نمود. محدودیتی به حیث تعداد تراکنش های انجام شده و حجم معاملات وجود ندارد.

"هشت" در فرهنگ شرقی به عنوان یک عدد خوش شانسی شناخته می شود و به عنوان "نماد" خوشبختی در چینی کانتونی شناخته می شود. NordFX به تمامی مشتریان خود پیشنهاد می کند از فرصت پیش آمده استفاده کنند و زیربنای موفقیت های آتی در سال خرگوش را با یک حساب "خوشامدگویی!" جدید شکل دهند! معاامله موفقیتی داشته باشید!


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید