2023 ژانویه 26

انجام معاملات آنلاین در فارکس و در بازارهای سهام و بازارهای کالا بدون ثبت‌نام و افتتاح حساب در یک شرکت کارگزاری غیرممکن است. به محض این که معامله‌گران این مراحل را پشت سر گذاشتند، بلافاصله یک میز کار معامله‌گر (TC) در وبسایت رسمی NordFX به آنها داده می‌شود.
میز کار دقیقا به اندازه ترمینال معاملاتی برای معامله‌گران حیاتی است. آشنایی با نحوه کار و توانایی استفاده صحیح از این ابزار می تواند کمک بزرگی به معامله‌گران کند تا کار سخت معامله‌گری در بازارهای مالی را بهتر انجام دهند.

با باز کردن فایل PDF که در پیوست این مقاله مشاهده می کنید و خواندن مطالب این فایل متوجه می‌شوید که چگونه حسابتان را در میز کار  به‌درستی تنظیم کند و در برابر نفوذ و هک از آن محافظت کنید. این فایل به شما اطلاعاتی درباره واریز و برداشت پول به می دهد و شما را با بخشی در میز کار آشنا می‌کند که می توانید سابقه تراکنش های مالی خودتان را در آن ببینید  و حساب های معاملاتی را افتتاح و ادغام کنید.

میز کار معامله‌گر: ساختار و ویژگی‌های آن1

میز کار معاملاتی به شما فرصتی می‌دهد تا با استفاده از ابزارهایی مثل حساب پس انداز، PAMM و کپی‌تریدینگ بتوانید درآمد بیشتری کسب کنید. ضمنا با استفاده از میز کار (TC) می توانید به برنامه همکار فروش ما ملحق شوید و درآمد خودتان را با جذب مشتریان فعال جدید برای NordFX افزایش دهید. «بخش مرجع» هم به‌گونه‌ای طراحی شده است که عملکرد معاملاتی شما را ارتقا دهد و مطالب تصویری و متنی در آن وجود دارد که هم برای معامله‌گران تازه کار و هم معامله‌گران باتجربه مفید هستند.

در فایل PDF ضمیمه می توانید اطلاعات تفصیلی درباره همه این موضوعات و نکات دیگر را مشاهده کنید. به میز کار معامله‌گر خوش آمدید.

دانلود راهنمای کاربر «میز کار معامله‌گر»


« مطالب سودمند
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید