2023 ژانویه 9

طی 10 تا 15 سال گذشته، محیط معاملاتی که تریدرها در آن کار می‌کنند شدیداً تغییر کرده است. امروزه کامپیوترها و ترمینال‌های معاملاتی می‌توانند معجزه کنند و پیچیده‌ترین محاسبات ریاضی را در کمتر از یک ثانیه انجام دهند. حالا می‌توانید کل فرایند معاملاتی را با استفاده از مشاوران رباتی به‌صورت کاملا خودکار اجرا کنید. البته برای این که اتوماسیون معاملات شما کامل باشد علاوه بر ربات به یک VPS فارکس هم نیاز دارید.

VPS فارکس، یک سرور راه دور مجزا است که می‌توانید آن را در ترمینال معاملاتی متاتریدر نصب کنید. ویژگی اصلی این سرورها این است که 24 ساعته و هفت روز هفته با اتصال دائمی به اینترنت کار می‌کنند و عملکرد مطمئن مشاوران و سایر برنامه‌ها را تضمین می‌کنند. این نکته بسیار مهم است چون معامله در فارکس از دوشنبه تا جمعه به‌صورت 24 ساعته انجام می‌شود و بازار ارز دیجیتال حتی آخر هفته‌ها و در تعطیلات هم باز است.

چگونه با استفاده از VPS در فارکس بهتر معامله کنیم

در حین ترید کردن، اتفاقات پیش‌بینی‌نشده زیادی می‌افتند که مستقیماً بر عملکرد ربات مشاور و نتایج شخصی معاملات شما تأثیر می‌گذارند. ممکن است با قطع ناگهانی اینترنت کامپیوتر شخصی‌تان یا حتی بدتر از آن قطع برق مواجه شوید. در چنین مواقعی یک سفارش حد ضرر یا برداشت سود نامناسب یا یک پوزیشن بسته نشده می‌تواند ضرر زیادی به شما بزند.

اکثر معامله‌گران با مشکل دیگری هم مواجه هستند: کودکان پرجنب‌وجوش و اعضای خانواده. شاید آنها کامپیوتر یا موبایلتان را ناخواسته خاموش کنند و در این شرایط، سفارش‌های معاملاتی که به حال خود رها شده‌اند فعال می‌شوند و شاید کل موجودی شما با سرعتی باورنکردنی از بین برود.

اگر از معامله با VPS استفاده کنید:

-        حتی اگر با قطع اتصال اینترنت یا قطع برق مواجه شوید؛ VPS  به مشاوران ربات شما اجازه می‌دهد تا پیوسته کار کنند

-        فرصتی به شما می‌دهد تا از ترمینال معاملاتی خودتان در برابر کودکان و سایر اعضای خانواده حفاظت کنید؛

-        ، به‌خصوص اگر از چند ترمینال به‌صورت هم‌زمان استفاده می‌کنید، بار محاسباتی روی کامپیوتر یا موبایل هوشمندتان را کم می‌کند؛

-        حتی اگر کامپیوترتان مورد حمله ویروس‌های مخرب قرار بگیرد یا مشکل دیگری در آن ایجاد شود، اوضاع خیلی بد نمی‌شود و ربات مشاور شما به‌صورت عادی به کار روی سرور VPS راه دور ادامه می‌دهد.

پس VPS فارکس ابزاری منعطف برای اجرای معاملات موثر است و از مشکلات زیادی جلوگیری می‌کند. فراموش نکنید که فقط استفاده مداوم از ربات مشاور است که به شما اجازه می‌دهد کاملا از این استراتژی استفاده کنید و به نتیجه مدنظر خودتان برسید.

VPS فارکس: کنترل کامل و همیشگی بازار1

VPS اندروید، یک فرصت معاملاتی عالی

همانطور که قبلا اشاره کردیم، VPS یک سرور راه دور است که شاید در کشور دیگری قرار داشته باشد و شما به جز کامپیوتر دسکتاپ یا لپتاپ حتی می‌توانید از گجت دیگری مثل موبایل هوشمند یا تبلت هم به آن متصل شوید. برای این کار باید از VPS اندروید استفاده کنید. با این روش در هر زمانی و از هر نقطه ای می‌توانید کار مشاورتان را کنترل کنید و حتی اگر لازم باشد می‌توانید در معاملات آن دخالت کنید یا معاملات را به‌صورت «دستی» و مستقل اجرا کنید.

Fozzy: یکی از بهترین فروشندگان VPS در جهان

در پایان این مقاله باید به این نکته اشاره کنیم که بروکر NordFX فرصتی برای مشتریانش فراهم کرده تا آنها از خدمات یک فروشنده برتر VPS به نام Fozzy با تخفیف بسیار زیادی استفاده کنند. به دلیل این تخفیف فوق‌العاده، VPS اندروید فقط با نصف قیمت به شما فروخته می‌شود. این کار می‌تواند تاثیر مثبتی بر میزان سود معاملات شما داشته باشد.

قطعا ویژگی‌هایی مثل سرعت تراکنش ها، عملکرد و هزینه خدمات ارائه شده بسیار مهم هستند. اما کار با Fozzy مزایایی بسیار بیشتری هم دارد. یک مزیت مهم Fozzy آن است که به امنیت مشتریان اهمیت می‌دهد. این شرکت علاوه بر استفاده از پیشرفته ترین برنامه‌های آنتی ویروس، از نرم افزار قدرتمندی استفاده می‌کند که از سرور‌های این فروشنده VPS محافظت می‌کند و مثل سد محکمی سر راه هکرهای نفوذی و بات‌های مزاحم قرار می‌گیرند و حملات DDoS را در هر سطحی دفع می‌کند.


« مطالب سودمند
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید