2022 نوامبر 10

NordFX عنوان «مطمئن‌ترین کارگزار فارکس آسیا ۲۰۲۲» را در «Finance Derivative Awards» به دست آورد1

مجله « Finance Derivative» برندگان جوایز سال ۲۰۲۲ خود را اعلام کرد. طی مراسمی، برندگان جوایز در حوزه‌های بانک‌های پایدار، اینترنت، خرده‌فروشی، شرکت‌های کوچک و متوسط، بانک‌های نوآور و کارگزاری فارکس و مدیریت دارایی اعلام شدند. نام شرکت کارگزاری NordFX هم در میان برندگان جلب‌توجه می‌کرد.

امسال تقریباً ۵۰۰ شرکت و بانک از سراسر جهان وارد این رقابت شدند. تیم داوری این جوایز از نمایندگانی از رهبران جهانی در حوزه‌های مشاوره، تکنولوژی و برون‌سپاری تشکیل شده بود. سردبیر «Finance Derivative» بر اساس ارزیابی‌های تیم داوری، انتخاب‌های نهایی را تعیین می‌کرد.

در نامه‌ای که سردبیر این مجله برای ما ارسال کرده است، چنین می‌خوانیم «با خرسندی به شما تبریک  می‌گوییم و  تقدیر و قدردانی ویژۀ خودمان را از عملکرد برجسته و سرآمدی شما اعلام کنیم و به عملکرد فوق‌العاده شما افتخار می‌کنیم. با خشنودی اعلام می‌کنیم که NordFX در رده « مطمئن‌ترین کارگزاری فارکس آسیا ۲۰۲۲» برنده شده است».

مجله « Finance Derivative» یک مجله تحلیلی مالی و تجاری جهانی است که شرکت «FM. Publishing» در هلند آن را منتشر می‌کند. این مجله یکی از مجلات چاپی و آنلاین برتر است که پوشش گسترده‌ای دارد و صنعت مالی، بازرگانی بین‌المللی و اقتصاد  جهانی را تحلیل کرده و کسب‌وکارها را توانمند می‌کند و با شرکت‌هایی در سراسر جهان همکاری دارد. متخصصان صنایع مختلف در همه سطوح بانکداری، خدمات مالی، راهکارهای پرداخت و بیمه و همین‌طور مدیران تکنولوژی و مشاوره از جمله مخاطبان این مجله هستند.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید