2022 می 30

شرکت NordFX  جایز «بهترین کارگزار اجرایی LATAM 2022» را به خود اختصاص داد1

شرکت NordFX  طی ۱۴ سال فعالیتش در بازارهای مالی بیش از ۶۰ جایزه و تقدیرنامه حرفه‌ای را به دست آورده است. البته اولین‌بار است که کیفیت بالای خدمات مشتریان کشورهای آمریکای لاتین مورد تقدیر قرار گرفته است: NordFX  عنوان «بهترین کارگزار اجرایی LATAM 2022» را بر اساس نظر گروه تخصصی و تحلیلی مستقل مجله «International Business Magazine» به خود اختصاص داد.

«International Business Magazine » یک شرکت انتشارات آنلاین با پایه مشترکین بیش از 50000 مشترک است که مشترکانش شامل سرمایه‌گذاران، مدیران سطح بالا، ذی‌نفعان کلیدی، سیاست‌گذاران و بوروکرات‌های دولتی می‌شوند. وب‌سایت این انتشارات سالانه ۴٫۲ میلیون بازدید دارد و هر ماه ۳۵۰ هزار بازدیدکننده منحصربه‌فرد آن را مطالعه می‌کنند. «International Business Magazine » موضوعات مهم گوناگونی را از سراسر جهان در بخش‌های «تجارت و بازارهای نوظهور»، «بانکداری»، «امور مالی»، «تکنولوژی» پوشش می‌دهد و آخرین اخبار  این حوزه را گزارش می‌کند و راه‌حل‌های نوآورانه در صنعت را فعالانه ترویج می‌کند.

مدیران این مجله در نامه تبریک خود گفته‌اند، جوایز «International Business Magazine»  به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند تا استعدادهای برتر در صنایع و مناطق را مورد تاکید قرار دهند. «این جوایز، نمادی از قدردانی از  برترین دستاوردها و ابتکارهای پیش‌گام در هر رده تخصصی هستند». این جوایز  با هدف الهام بخشیدن به بازیگران آتی برای فراتر رفتن از محک‌های تعیین شده توسط برندگان جوایز فعلی، اهدا می‌شوند. جوایز اهدایی، نشانه‌ای از عیار بالا و کیفیت بین‌المللی شرکت هستند و شرکت و رهبران آن  را به‌عنوان ارائه‌دهندگان خدمات و توسعه‌دهندگان راه‌حل تأیید می‌کنند. ما باور داریم که یک بنگاه کارگزاری با عملکرد برتر همچون NordFX شایسته کسب جایزه «بهترین کارگزار اجرایی آمریکای لاتین ۲۰۲۲» است.


« اخبار شرکتها
دریافت آموزش
در این بازار تازه وارد هستید؟ از بخش «شروع کار» بهره ببرید. شروع آموزش
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید